Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cameron Diaz, Jamie Foxx’un yeni filminin setinde olacağına dair söylentilerin “çılgın” olduğunu söyledi.

Cameron Diaz, Jamie Foxx’un yeni filminin setinde olacağına dair söylentilerin “çılgın” olduğunu söyledi.

Dave J. Hogan/Getty Images

Jamie Foxx ve Cameron Diaz, 16 Aralık 2014’te Londra, İngiltere’de Corinthia Hotel London’da “Annie” için bir fotoğraf çekimine katıldılar.CNN

Cameron Diaz Aksini işaret eden bazı şeyler duymasına rağmen, Jamie Foxx’la 10 yıl aradan sonra ilk filmi olan “Back in Action”da çalışırken “iyi vakit geçirdiğini” bilmenizi istiyor.

Programın Salı günkü bölümünde Diaz, “Grubumuz hakkında söylenen her şeyden gerçekten nefret ediyorum” dedi. “Sınırdaki Ruj” podcast’i.Daha sonra bunun kendisinde “‘Neyden bahsediyorsun?’ gibi var gücünle bağırma isteği uyandırdığını” ekledi.

Diaz, Foxx’u “tüm ekibin amigo kızı” olarak tanımladı ve Netflix filminin setinin muhteşem olduğunu ve kendisinin “her düzeyde profesyonel” olduğunu söyledi.

“Üretim sürecinde yaşanan aksaklıklar normal bir olaydır” dedi.

Foxx’un “bizi tuzağa düşürmekle ilgili söylenen her şeyi” doğrudan dile getirdiğini söyledi. hastanede Nisan ayında – Oscar kazananının şu anda başarılı olduğunu söylemekten öteye girmemeye dikkat ettiğim bir konu.

Set hakkında duyduğu “Foxx’un her şeyi berbat hale getirdiği ve onun yüzünden bir daha asla başka film yapamayacağım” gibi “çılgınca şeyler”den bahseden Diaz, “Bu beni gerçekten kızdırdı” dedi.

Ayrıca Fox’a “bunun hakkında bir şeyler söylemesini” sağlamaya çalıştığında Fox’un “çok cana yakın” davrandığını ve ona “bırakın söylesinler, gerçeği biliyoruz” dediğini belirtti.

Diaz ve Fox, daha önce 2014 yılında emekliliğinden önceki son filmi olan ‘Annie’ filminde ve 1999 yılında ‘Any Given Sunday’ filminde rol almış ve Salı günü bunun ‘tek sebebi’ olduğunu belirtmişlerdi. Dönüşü “Back in Action” filmine katılmaktı. Çünkü Foxx’la çalışacak.

Mary Hakkında Bir Şey Var yıldızı ayrıca 10 yıl sonra oyunculuğa dönmenin “bisiklete binmek gibi” olduğunu söyledi.

Başrollerinde Diaz, Foxx, Kyle Chandler ve Glenn Close’un yer aldığı bir aksiyon komedisi olan Back in Action’ın 2024 yılında Netflix’te izlenebilmesi bekleniyor.

READ  Sum 41, son turları ve albümlerinden sonra dağılacaklarını söylüyor