Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cankurtaran Joseph E. Türk atamayı duyurdu

Cankurtaran Joseph E.  Türk atamayı duyurdu

MARLBOROUGH, Mass. ve YOKNEAM ILLIT, İsrail, 02 Temmuz 2024 (GLOBE NEWSWIRE) — ReWalk Robotics Ltd. (DBA Lifeward™) (Nasdaq: LFWD) (“Hayata Yönelik” veya “Şirket Liderliği”), fiziksel sınırlama veya engellilik karşısında rehabilitasyonda, iyileşmede ve yaşam tutkularının peşinde koşmada mümkün olanda devrim yaratan hayat değiştiren çözümler, Lifeward Yönetim Kurulu’nun mevcut Başkanı Jeff Tiegen, bugün görevinden emekli olacağını duyurdu. 2024 yıllık hissedarlar toplantısından itibaren yeniden seçilmeye aday olmayacak. 2022’den bu yana Cankurtaran yönetim kurulunda görev yapan Joseph Türk, yeni başkan seçildi ve yaklaşan hissedarlar toplantısının ardından bu görevi üstlenecek.

Bay. Tygan’ın liderliği altında LifeWard (eski adıyla Rewac Robotics) büyüdü, erken aşamadaki bir konseptten büyüdü, geliştirmeye liderlik edecek bir yönetici ekibini işe aldı, FDA ile yeni onay da dahil olmak üzere düzenleyici onaylara öncülük etti, bir halka arz gerçekleştirdi ve kuruldu. VA kapsamındaki ABD gazilerine yönelik bir dış iskelet kapsama politikası, portföyünü büyütmek için AlterG’yi satın aldı ve yakın zamanda Medicare kapsamında bireysel dış iskeletler için geri ödeme sağladı. Şirketin dış iskelet ve fiziksel rehabilitasyon sektörlerinde öncü olduğu geçmişi boyunca Mr. Lifeward, Tygan’ın rehberliğini ve liderliğini büyük ölçüde takdir ediyor.

Bay Weiger, “Şirket tarihinin bu kadar zengin bir dönemi boyunca Rewac Robotics’in Başkanı ve şu anda Cankurtaran olarak hizmet etmekten son derece onur duyuyorum” dedi. dedi Tygan. “İlk vizyonumuz, omurilik yaralanması olan tüm insanların günlük yaşamlarında tekrar yürümelerine yardımcı olmaktı ve bu hedefe doğru muazzam bir yol kat ettik. Birlikte başardıklarımızdan ve yeni ve deneyimli ekibimizden çok gurur duyuyorum. Ticarileştirme konusunda genel uzmanlığa sahip Joe’nun liderliğindeki yönetim kurulu emin ellerde.” Buna inanıyorum.

Lifeward’ın yeni başkanı Joseph Turk şöyle devam etti: “Lifeward, şirketin ilk konseptten bugünkü ticari işletmeye kadar büyümesine öncülük eden Jeff’in liderliğinden büyük fayda sağladı.” “Jeff’in bu şirketi ve bu sektörü kurma çabaları sayesinde, artık hem ReWalk hem de AlterG ürün gruplarımız için iş genişletme ve pazar geliştirme odağımızı değiştirebiliriz. Jeff’e mevcut görevinden ayrılırken iyi şanslar diliyor ve samimi dileklerimizi ifade ediyoruz. yıllarca verdiği hizmetlerden dolayı minnettarız.

READ  Carnival Cruise Line, iki gemi için birkaç güzergah düzeltiyor

Lifeward Hakkında
Lifeward, fiziksel rehabilitasyon ve iyileşme, klinik ortamlarda, evde ve toplumda kanıtlanmış işlevsellik ve sağlıklı yaşam faydaları sağlayan, yaşamı değiştiren çözümler tasarlar, geliştirir ve ticarileştirir. Lifeward’daki misyonumuz, fiziksel sınırlamaları veya engelli bireylerin hayatlarını dönüştürmek için yenilikleri durmaksızın teşvik etmektir. Bireylerin sevdikleri şeyi yapmalarını sağlayacak muhteşem çözümler sunmaya kendimizi adadık. Lifeward portföyü, ReWalk Exoskeleton, AlterG Anti-Gravity Systems, ReStore Exo-Suit ve MyoCycle FES Systems gibi yenilikçi ürünleri içerir.

2001 yılında kurulan Lifeward, ABD, İsrail ve Almanya’da faaliyet göstermektedir. Lifeward ürün portföyü hakkında daha fazla bilgi için GoLifeward.com adresini ziyaret edin.

ReWalk®, ReStore® ve Alter G®, ReWalk Robotics Ltd.’nin ticari markalarıdır. (DBA Lifeward) ve/veya bağlı kuruluşları tescilli ticari markalardır.

İleriye dönük ifadeler
Bu basın bülteni, geçmiş bilgilere ek olarak, 1995 tarihli ABD Özel Menkul Kıymetler Dava Reformu Yasası, tadil edilmiş şekliyle 1933 tarihli ABD Menkul Kıymetler Yasası Bölüm 27A ve ABD Menkul Kıymetler Borsası Yasası Bölüm 21E anlamında ileriye dönük beyanlar içermektedir. . 1934’te revize edildi. Bu tür ileriye dönük beyanlar, Şirketin gelecekteki performansına ve tarihsel gerçeklere ilişkin beyanlar dışında kalan beyanları içerir ve bazı durumlarda “tahmin etmek”, “tahmin etmek”, “inanmak”, “devam etmek” gibi kelimelerle tanımlanabilir. ” “tahmin etmek”, “tahmin etmek”, “niyetinde olmak”, “olabilir”, “planlamak”, “olabilir”, “tahmin etmek”, “planlamak”, “gelecek”, “olacak”, “olmalı”, “olmalı”, ” aramak” ve benzeri kelime veya deyimler. Bu basın bülteninde yer alan ileriye dönük beyanlar, yönetimin belirsizliklere, risklere ve koşullardaki değişikliklere tabi olan, öngörülmesi zor olan ve birçoğu Cankurtaran’ın kontrolü dışında olan mevcut beklentilerine dayanmaktadır. Şirketin fiili sonuçlarının ileriye dönük beyanlarda ifade edilenlerden önemli ölçüde farklı olmasına neden olabilecek önemli faktörler, Başlık altında açıklanan risk faktörleri de dahil olmak üzere, Şirketin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (“SEC”) sunduğu periyodik başvurularda tam olarak tartışılmaktadır. Şirketin SEC’ye ve diğer dosyalara sunulan 31 Aralık 2023 tarihinde sona eren yıl için Form 10-K ve 10-K/A Yıllık Raporundaki “Risk Faktörleri”. Bu basın bülteninde yer alan ileriye dönük ifadeler yalnızca yayınlanma tarihi itibarıyla geçerlidir. Zaman zaman Şirketin fiili sonuçlarının burada yer alan beyanlardan farklılık göstermesine neden olabilecek faktörler veya olaylar ortaya çıkabilir ve Şirketin bunların tamamını tahmin etmesi mümkün değildir. Yasaların gerektirdiği haller dışında LifeWard, yeni bilgiler, gelecekteki gelişmeler veya başka bir sonuç nedeniyle ileriye dönük beyanları kamuya açık olarak güncelleme yükümlülüğü üstlenmez.

READ  Anadolu Anonym Türk Sigorta Şirketi : Sürdürülebilirlik Raporu 2022

Cankurtaran Medya İlişkileri:
Yaşam Bilimleri İletişimi
E-posta: [email protected]

Ömür Boyu Yatırımcı İletişimi:
Mike Kanunsuz
Mali İşler Direktörü
Geçim kaynağı
E-posta: [email protected]