Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

CAPSA (KAS) hisseleri son yedi günde %11,80 düştü

CAPSA (KAS) hisseleri son yedi günde %11,80 düştü
  • KAS hissesi son yedi günde %11,80 oranında düşüş yaşadı.
  • Düşüşe rağmen trend hala yukarı yönlü.

30 Haziran’da KAS, AMBCrypto tarafından bildirildiği üzere günler sonra %20’lik bir artış duyurdu. Ancak bir hafta sonra KASPA %11,80 oranında düştü ve uzun vadeli KASPA sahipleri arasında paniğe yol açtı.

Düşüşe rağmen piyasa, olumlu piyasa hissiyatıyla iyimserliğini koruyor. Bu nedenle birçok analist piyasa değerinde artış bekliyor. KAS’ın piyasa değeri 30 gün içinde PEPE ve ICP’yi geride bırakarak arttı.

Kriptanaliz @Suki Tahminlerini X’te (eski adıyla Twitter) paylaştı ve şunları kaydetti:

“$KAS’ın değerinin 100 milyar doların üzerinde olması abartı değil. 2017’de, piyasada çok daha az para varken, $XRP’nin yükseliş değeri 130 milyar dolara ulaştı. Son BNB boğasında, 3 milyar dolardan 108 milyar dolara çıktı. Kaspa’nın temellerini aşıyor.”

Geçmiş verilere dayanarak, KAS’ın piyasa değerinde muazzam bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Genel olarak piyasa değerindeki büyüme, KAS fiyatlarının ve kullanıcı faaliyetlerinin öngörülebilir gelecekte de artmaya devam edeceği anlamına geliyor.

Piyasa duyarlılığı

Kaynak: Pazar Peygamberi

Market Prophit’e göre KASPA sürekli olarak olumlu piyasa duyarlılığına sahip.

Aslında izleyici duyarlılığı 0,06 ve Z puanı 0,35 iken genel piyasa duyarlılığı 0,07 idi. Olumlu piyasa hissiyatı, kullanıcıların ve yatırımcıların KASPA’nın gelecekteki potansiyeli konusunda iyimser olduğunu gösteriyor.

KAS fiyat grafikleri neyi gösteriyor?

Bu yazının yazıldığı sırada KAS’ın Aroon serisi güçlü bir yükseliş trendi gösteriyor. Spesifik olarak, 50’deki yükseliş Aroon çizgisi, 7’deki düşüş Aroon çizgisinden daha yüksek.

Aroon çizgisinin bu şekilde ayarlanması yükseliş trendinin güçlü ve devam etmeye hazır olduğunu gösterir. Aynı şekilde fiyatların piyasa değeri dahilinde olduğunu gösterir.

Kaynak: Tradingview

Yön Hareketi göstergesi de bunu destekliyor. Bu yazının yazıldığı sırada, pozitif endeks olan 22 (mavi), negatif endeks olan 21’den (kırmızı) daha yüksektir.

READ  Dow Jones, Powell'ın konuşmasından önce düştü Alınması ve izlenmesi gereken ilk 7 hisse senedi

Bu kurulum, KASPA’nın iyi bir konumda olduğunu ve devam eden olumlu piyasa duyarlılığının onu başka bir yükseliş trendi için hazırladığını gösteriyor.

Kaynak: Tradingview

OI’nin ağırlıklı fonlama oranına bakıldığında AMBCrypto’nun analizi, bunun son yedi gün içinde büyük ölçüde olumlu olduğunu gösteriyor.

Pozitif ağırlıklı fonlama oranları, uzun pozisyonlara olan talebin kısa pozisyonlara olan talebin üzerinde olduğunu göstermektedir. Bu nedenle yatırımcılar pozisyonlarını korumak için prim ödüyorlar ve bu da yükseliş eğilimini temsil ediyor.

Kaynak: Coinglass

KAS hissesi yükselişini sürdürebilir mi?

AMBCrypto’nun Kaspa analizi, fiyat hareketlerinin büyük ölçüde yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. KAS, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,194 dolara ulaştıktan sonra fiyatta kısa vadeli bir düşüş gördü ancak trend değişmedi.

Bu yazının yazıldığı sırada KAS, 24 saatte %1,64’lük bir artışın ardından 0,1688 dolardan işlem görüyor. Daha önce 0,194 dolarlık direnç seviyesine ulaştıktan sonra bölgeden çıkış, fiyatların tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,23 dolara yükselmesine neden olacak.

Bu nedenle haftalık grafiklerde kayıplar devam ederse fiyat 0,15 dolar destek seviyesine düşecek.