Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Captain America 4 yönetmenini Julius Onah – The Hollywood Reporter’da buldu

Captain America 4 yönetmenini Julius Onah - The Hollywood Reporter'da buldu

Kaptan Amerika 4 Bir yöneticisi var.

Nijeryalı-Amerikalı yönetmen Julius Onah, belki de en iyi 2018 aksiyon gerilim filmini yönetmesiyle tanınıyor Cloverfield ParadoksuCaptain America serisinin dördüncü bölümü Marvel Studios için çıkacak.

Anthony Mackie, Marvel’in uzun zamandır Sam Wilson’dan gelen karakterini yeniden canlandırıyor, ancak Wilson’ın ikinci kişiliği ve Kaptan Amerika’nın uzun zamandır arkadaşı Falcon değil. Marvel’in 2021 Disney+ serisindeki olaylar sayesinde, Şahin ve Kış AskeriWilson’ı gören, kendinden çok şüphe ettikten sonra, sonunda Kaptan Amerika’nın kalkanını ve mantosunu kabul etti.

Karakterin bundan sonraki yolunun ne olacağı bilinmiyor ama muhtemelen düşünülmesi gereken bir şey. Malcolm Büyücüyaratıcısı ve baş yazarı Kış askeriVe Senaryoyu yazıyor Programın yazarı Dalan Mawson ile.

belli değil mi Chris Evans İlk Kaptan Amerika olarak da bilinen Steve Rogers rolünü yeniden canlandıracak (Kalkanı kimin taşıyacağı sorusu sorulmaya devam etse de, tüm bahisler kapalı. Ayrıca, aktörlerin film solo gezilerine tıkıştırılması Marvel’in temel özelliklerinden biridir. bu noktada.)

Başlangıç ​​tarihi açıklanmadı.

Ona, Nijerya, Markordi’de doğdu ve kısa filminin festival turlarını yaptığı ABD’ye yerleşmeden önce diplomatik bir baba sayesinde dünyanın çeşitli yerlerinde yaşadı. Tez filmi NYU Film Okulu Spike Lee’yi yönetici yapımcı olarak çekti.

JJ Abrams bunu belirli bir ürün özelliğini sürmek için kullandı yonca tarlası Dünya ve bu stüdyo filmi etkileyici olmasa da köklerine, 2019 bağımsız dramasına dönüşü için güçlü uyarılar aldı. Los. Başrollerini Naomi Watts, Tim Roth, Kelvin Harrison Jr. ve Octavia Spencer’ın paylaştığı ve 2019 Sundance Film Festivali’nde gösterime giren Neon filmi, En İyi Yönetmen dahil üç Indie Spirit Ödülü adaylığı aldı.

Onah, WME tarafından temsil edilmektedir.