Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ryan Coogler, Polis Onu Yanlış Bir Şekilde Tutukladıktan Sonra Konuştu

Ryan Coogler, Polis Onu Yanlış Bir Şekilde Tutukladıktan Sonra Konuştu

Atlanta’daki “Kara Panter”in yöneticisi, Bank of America hesabından 12.000 dolar çekmeye çalışıyordu. CNN tarafından alınan bir polis raporuna göre, kasiyer hesabında bir uyarı aldı, çünkü miktar 10.000 doları aştı. Veznedar patronuna Coogler’ın bankayı soymaya çalıştığına inandığını söyledi ve 911 arandı.

Rapora göre, Coogler, çekiliş fişinin arkasına, paranın miktarı göz önüne alındığında gizlice sayılmasını istediğini belirten bir not yazdı.

Polis geldiğinde, iki meslektaşı bankanın dışında park edilmiş bir arabada tutuklandı ve bir polis arabasının arkasına konuldu. Polis aramayı araştırırken Kogler kelepçeli olarak yerleştirildi. Polis raporunda, kimliği doğrulandıktan kısa bir süre sonra serbest bırakıldığı belirtildi.

Coogler yaptığı açıklamada, “Bu durum asla olmamalıydı. Ancak Bank of America benimle çalıştı ve onu memnun edecek şekilde ele aldı ve ilerledik.” türlü.

CNN, yorum için bir Coogler temsilcisine ulaştı.

Bank of America CNN’e yaptığı açıklamada, “Bu olaydan derin üzüntü duyuyoruz. Asla olmamalıydı ve Bay Coogler’dan özür dileriz.” Dedi.

Coogler, kaza sırasında Gürcistan’daydı ve 2018’deki hit filmlerinin devamı olan “Kara Panter: Wakanda Forever”ın yapımında çalışıyordu.

Filmin Kasım ayında vizyona girmesi planlanıyor.

READ  Kral Charles, Prens Harry'nin korsanlık iddiasını durdurmaya çalıştı, bir mahkeme duydu