Haziran 10, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Carnival Cruise Line, yeni gemi sicili için bayrak kaldırıyor

Karnaval Yolcu Gemileri Karnaval Venedik İspanya’nın Cadiz kentinde düzenlenen bir törenle Bahamalar Denizcilik Kurumu’na (BMA) resmi olarak tescil edildi. Bu yılın sonlarında New York’un Manhattan Yolcu Terminali’nden ayrılacak olan gemi, gemi yolculuğuna “eğlenceli İtalyan tarzı” getirmeyi vaat ediyor.

Carnival Venezia, Bahamalar Denizcilik Otoritesine kaydolur

Karnaval Yolcu Gemileri Karnaval Venedik Bahamalar, İspanya’nın Cadiz kentinde düzenlenen bir törenle Denizcilik Otoritesi Siciline (BMA) resmen katıldı. Geminin 15 Haziran 2023’te New York’un Manhattan Yolcu Terminali’nden ayrılması planlanıyor.

Kayıt töreni Cadiz’de yapıldı Karnaval Venediküst düzey liderlik ekibi ve klas kuruluşu gerekli tüm süreçleri tamamladı ve yeni gemi sicilini belirlemek için Bahama bayrağını kaldırdı.

Fotoğraf izniyle: Carnival Cruise Line

Carnival Cruise Line’ın başkanı Christine Duffy şunları söyledi: “Carnival Venezia’nın Bahamalar’da tescil ettirdiğimiz diğer yedi gemiye katılmasıyla bir denizcilik kilometre taşını daha kutlamaktan mutluluk duyuyoruz. BMA, uluslararası denizcilikte en saygın idarelerden biridir ve onların en yüksek güvenlik standartlarına ulaşmayı amaçlayan işbirliklerine ve profesyonelliklerine değer veriyoruz. .

Gezi gemisi, Geçen hafta resmen Carnival Cruise Line’a teslim edildi.Artık vergiler ve yönetim kurulu üyesi istihdamı da dahil olmak üzere Bahamalar yasalarına ve düzenlemelerine uymalıdır.

Atlantik gezisinin ardından kuru havuz

Şu anda Cadiz’de kuru havuzda, Karnaval Venedik 29 Mayıs 2023’te Barselona’dan hareket eden 15 günlük Atlantik Karnavalı Yolculuğu yola çıkıyor.

Karnaval Venedik başlayacak Manhattan Yolcu Terminali’nden yıl boyunca gemi yolculukları 15 Haziran 2023’ten itibaren New York’ta, gezginlere on farklı seyahat döneminde ve 22 benzersiz güzergahta çeşitli seçenekler sunuyor.

Costa Venezia kuru havuza ulaştı
Fotoğraf izniyle: Carnival Cruise Line

New York City’den 14 ülkede 25 limanı ziyaret eder ve diğerlerinin yanı sıra 4 gecelik bir Bermuda gezisi, Dominik Cumhuriyeti’ndeki Amber Cove, Turks ve Caicos’taki Grand Turk ve 8 gecelik bir Doğu Karayip gezisi içerir. 8 gecelik Doğu Karayip gezisi, Porto Riko’da Half Moon Cay ve San Juan, ABD Virgin Adaları’nda St. Thomas ve Grand Turk’te duracak.

READ  Trina Dirk RTW İlkbahar 2022 İncelemesi - WWD

“Eğlenceli İtalyan stili” ve dahili avantajlar

Karnaval VenedikEskiden Costa Venezia olarak bilinen gemi, 2023 yılına kadar Costa Group’a yedi geminin teslim edilmesini içeren bir genişleme planının parçası.

2019’da 135.500 brüt tonla Costa Cruises, Çin pazarında piyasaya sürülen en büyük gemi oldu. Gemide 5.145 misafir ve 1.393 mürettebat bulunuyor.

Karnaval Venedik Yolcu Gemisi
Nezaket: Carnival Cruise Line

Karnaval Venedik olacak “Carnival Fun Italian Style” özelliğine sahip ilk gemi. İtalyan temasını Karnaval’ın imza eğlencesiyle birleştiriyor. Klasik İtalyan sokak yemekleri sunan La Strada Grill ve Meksika füzyon restoranı Tomorrowro dahil olmak üzere yeni yemek seçenekleri İtalyan lezzetlerine odaklanacak.

Carnival Cruise Line’ın favorileri Guy’s Burger Joint, Fahrenheit 555 Steakhouse ve Bonsai Sushi & Teppanyaki de, geminin İtalyan etkisini yansıtacak şekilde uyarlanmış bazı menülerle mevcut olacak.

aktiviteler Karnaval Venedik İtalyan Sokak Partisi ve çocuklar ve gençler için İtalyan esintili programlar sunan Captain’s Venetian Toast’ı içerir. Gemide genç misafirler için Camp Ocean ve Club O2 yer alırken, Sportssquare bocceball ve langırt gibi İtalyan favorileriyle donatılacak.