Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Carol Türk | Haberler, Spor, İş İlanları

Carol Türk

85 yaşındaki Carol Turk, kanserle uzun bir mücadelenin ardından 17 Nisan 2024 Çarşamba günü evinde, ailesinin yanında vefat etti. Carol, Guy's Mills, Pennsylvania'da Walter ve Helen Smith'in çocuğu olarak dünyaya geldi. Titusville Lisesi'nden mezun oldu. 26 Ekim 1962'de Carol, kar fırtınası sırasında en yakın arkadaşı Glen ile evlendi. 1974 yılında Glenn ve Carol, Warren'daki sevgili Tur-Crest Çiftliğine taşındılar ve burada değerli safkan Charolais sığırlarını yan yana yetiştirdiler. Carol'ın evin dışında olmayı en sevdiği yer kamp yapmak ve Warren County Fuarı'nda gönüllü çalışmaktır. Carol, 18 yıl boyunca Ekey Çiçekçisinde çiçek tasarımcısı olarak çalıştı.

Carol'ın hayatta kalan oğlu ve gelini Lee ve Melissa Turk, kızı Lisa Turk, torunu Kayla Hoffman ve nişanlısı Tim Munksgaard ile torunu Alivia ve Warren'ın tamamı var. Carol'ın hayatta kalan kardeşi ve yengesi Charles ve Hightown'dan Ruth Smith ile birkaç yeğeni ve kuzeni var. Carol'dan önce ebeveynlerinin yanı sıra 55 yıllık kocası Glenn de öldü.

Carol ve Glenn için Yaşam Kutlaması, 166 Hazel Valley Road, Chandlers Valley, PA'daki Hazel Valley Lutheran Kilisesi'nde gerçekleştirilecek. 16312, 21 Nisan 2024 Pazar günü saat 14.00'ten 16.00'ya kadar.

Çiçekler yerine, Hazel Valley Lutheran Kilisesi'ne Carol'ın hayatını anacak anıtlar yapılabilir. Aile, Warren Kanser Merkezi ve Warren County Hospice'indeki meleklere yürekten sevgi ve şükranlarını ifade etmek istiyor. E-posta taziyeleri www.lewisfuneralhomeinc.com adresini ziyaret ederek gönderilebilir. Donald E. Lewis Cenaze Evi, Inc. Cenaze düzenlemeleri organizasyona emanet edildi.