Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turk kışkırtıcı yeni single'ı 'Shed F Darfo'yu yayınladı

Turk kışkırtıcı yeni single'ı 'Shed F Darfo'yu yayınladı

Maskeli yükselen yıldız, Ziad Zaza ile ortak projesi '2000 GEN' ile son zamanlardaki başarısını daha da artırıyor.

Maskeli rapçi Turk, Ziad Jazza ile '2000 Gen' ortak projesindeki başarılı işbirliğinin ardından, kendi yönetmenliğini yaptığı bir müzik videosuyla birlikte kışkırtıcı yeni single'ı 'Shed F Tarfo' ile geri dönüyor. Turk, pişmanlık duymayan duruşu, alışılmışın dışında, çekingen ve agresif tarzı ve yüzünüze yaptığı sunumla son zamanlarda rap sahnesinde önemli bir ses getiriyor.

Bu parçada Turk, '2000 GEN' albümünün tamamını tasarlayan düzenli yapımcısı Kingoo ile işbirliği yapıyor. Kingoo, Turk'ün iddialı ve açıkça saldırgan lirik yaklaşımının temelini oluşturan ilerici bir trap ritmi sunuyor. Şarkının sözleri net bir yapıya sahip olmasa da Türk'ün dizelerinde bazı fazlalıklar var, bu da onun teknik yeteneklerinde bir gelişme olduğunu gösteriyor. Kingoo, akışını vurgulayan kalın 808'leri bırakırken, hızlandırılmış davul ritimlerine ayak uydurarak şarkı sözlerini hızlı bir şekilde aktarıyor.

Başka bir yaratıcı rol üstlenen Türk, single'ın müzik videosunu da yönetti. Bu, onun sahnenin en umut verici müzik videosu yönetmenlerinden biri olarak statüsünü daha da güçlendiriyor. Rapçi arkadaşı Ziad Jazza'nın son videosunu ve ortak albümleri '2000 GEN'in kısa filmini yöneten Turk, sadece bir rapçi olmadığını, hip-hop'a ileri görüşlü bir yaklaşım sergilediğini kanıtlıyor.


READ  Beasley, Rachel Durga'yı Grup Stratejik Lideri olarak yükseltti