Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Carrie Fisher’ın kardeşleri neden Walk of Fame’e davet edilmedi?

Carrie Fisher’ın kardeşleri neden Walk of Fame’e davet edilmedi?

Billie Lourd her zaman kişisel hayatını olabildiğince özel tutmayı tercih etti, ancak aktris merhum annesi Carrie Fisher onuruna düzenlenen özel bir törenden önce hikayenin kendi tarafını sunarak aile kavgasını yatıştırmak için bir basın açıklaması yapmak gibi ender bir adım attı. .

Alınan açıklamada hollywood muhabiriLorde, önce “bunu okuyan herkesten kendimi alenen savunma ihtiyacı hissettiği için” aile üyelerinden özür diler ve bunu ancak TMZ’ye gönderilen ve sosyal medyada yayınlanan ifadelerle “onlar tarafından alenen saldırıya uğradıktan” sonra yaptığını da sözlerine ekler. Daha sonra Fisher’ın kardeşleri Todd, Julie ve Tricia Lee Fisher’ı Perşembe günkü Hollywood Walk of Fame’e davet etmediğini ve “nedenini bildiklerini” doğruladı.

“Annem öldükten günler sonra, erkek ve kız kardeşi, birden fazla röportaj vererek ve annemin ve büyükannemin ölümlerini konu alarak çok paraya bireysel kitaplar satarak, acılarını alenen dile getirmeyi ve annemin ölümünden yararlanmayı seçtiler. Bunu basın aracılığıyla yaptıklarını öğrendim. Bana hiç danışmadılar ya da bunun ilişkimizi nasıl etkileyeceğini düşünmediler.” “İstedikleri her şeyi yapmaya hakları olduğunu anlasam da, hayatımın en zor döneminde yaptıkları benim için derinden travmatikti. Onun kaybıyla çok farklı bir şekilde başa çıkmayı seçtim ve seçmeye devam ediyorum.”

Aile, sevgilisini ağır bir şekilde kaybetti Yıldız Savaşları 27 Aralık 2016’da 60 yaşında Los Angeles’ta öldü. Bir gün sonra Fisher’ın annesi, efsanevi şovmen Debbie Reynolds, 28 Aralık 2016’da Los Angeles’ta 84 yaşında öldü. 5 Haziran 2018’de Todd, Fisher anılarını yayınladı Kızlarım: Carrie ve Debbie ile Omar. Julie Fisher ayrıca bir anı yayınladı, Fisher’ı Büyümek: Düşünceler, Anılar ve Maceralar Lorde, nispeten özel bir hayat yaşıyor ve bazı bölümlerini Instagram aracılığıyla paylaşmayı tercih ediyor ve yıldönümlerinde, doğum günlerinde ve özel günlerde ara sıra annesine ve büyükannesine haraç gönderiyor. Röportajları çok seyrek, genellikle ikincisi gibi oyunculuk projeleriyle ilgili. cennet bileti.

Durum 2 Mayıs’ta ortaya çıktı. TMZ Fisher’ın erkek kardeşi Todd Fisher’ın, bu hafta kız kardeşinin ölümünden sonra Walk of Fame’de bir yıldızla onurlandırıldığını görmeye davet edilmediğini bildirdi. “Kız kardeşim Carrie’nin bu önemli mirasına katılmaktan kasten dışlanmış olmam benim için yürek burkan ve şok edici” dedi. Çarşamba günü erken saatlerde, Fisher kardeşler Joely ve Tricia Leigh Fisher, Joely’nin Instagram hesabında kendilerinin de katılmaya davet edilmediklerini doğrulayan ortak bir bildiri yayınladılar.

READ  Carlene Carter, Beyonce'nin "Kovboy Carter"ına yönelik olumsuzluğu sorguluyor.

“Tuhaf ve yanlış yönlendirilmiş bir nedenden dolayı yeğenimiz, kız kardeşimizin kariyerindeki bu destansı ana bizi dahil etmemeyi seçti. Bu, Carrie’nin kesinlikle kardeşlerinin orada olmasını istediği bir şeydi. Tek erkek ve kız kardeşinin kasıtlı ve kasıtlı olarak terk edilmiş olması. Dışarısı kesinlikle şok edici,” diyor iki kız kardeş. ifade.

Lorde, açıklamasında hem TMZ hem de IG gönderilerine atıfta bulundu. Todd Fisher’ın TMZ’ye sağladığı basın açıklaması ve Joely Fisher’ın Instagram gönderisi, içgüdülerimin doğru olduğunu bir kez daha teyit ediyor. Açık olmak gerekirse, düşmanlık yok. Akraba değiliz. Bu bilinçli bir karardı. Benim açımdan bir döngüyü kırmak kendim veya çocuklarım için parçası olmak istemediğim bir yaşam tarzıyla.”

Aşağıdaki Billie Lourd’un tam açıklamasına bakın.

Annemin erkek ve kız kardeşinin yayınlarını ve basın açıklamalarını gördüm. Kendimi bu aile üyelerinden alenen savunma ihtiyacı hissettiğim için bunu okuyan herkesten özür dilerim. Ama ne yazık ki, bana alenen saldırdıkları için, ben de alenen yanıt vermek zorundayım. Gerçek şu ki, onları bu kutlamaya ben davet etmedim. Nedenini biliyorlar.

Annem öldükten günler sonra, erkek ve kız kardeşi, birden fazla röportaj vererek ve annemin ve büyükannemin ölümleri temasıyla çok paraya bireysel kitaplar satarak, kederlerini alenen dile getirmeyi ve annemin ölümünden yararlanmayı seçtiler. Yaptıklarını basından öğrendim. Bana hiç danışmadılar veya bunun ilişkimizi nasıl etkileyeceğini düşünmediler. Annemin ailesiyle olan çok karmaşık ilişkisi hakkındaki gerçeği sadece ben ve ona gerçekten yakın olanlar biliyor. İstediklerini yapmaya her hakları olduğunu anlasam da, hayatımın en zor döneminde yaptıkları benim için çok acı vericiydi. Kaybıyla çok farklı bir şekilde başa çıkmayı seçtim ve seçmeye devam ediyorum.

Todd Fisher tarafından TMZ’ye sağlanan ve Joely Fisher tarafından Instagram’a gönderilen basın açıklaması, içgüdülerimin doğru olduğunu bir kez daha teyit ediyor. Açık olmak gerekirse – düşmanlık yok. Bizimle ilgisi yok. Bu, kendim veya çocuklarım için parçası olmak istemediğim bir yaşam tarzı döngüsünü kırmak için benim açımdan bilinçli bir karardı.

Annemi Disney ve Lucasfilm’de tanıyan ve seven insanlar, bu yıldızı Hollywood Walk of Fame’de onun mirasını mümkün olduğunca onurlandırmak için kullanıyorlar. Bu an, Carrie Fisher ve başardığı her şey ve dünya için ne anlama geldiği ile ilgili. buna odaklanacağım. Dördüncüsü sizinle olsun.

Daha fazlası geliyor.

READ  Kanye West, Bianca Sensori'nin doğum gününü Instagram'da kutluyor - Billboard