Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chelsea, Fenerbahçe’nin yıldızı Attila Szalai için 20 milyon sterlinlik anlaşmaya vardı.

Chelsea ‘Fenerbahçe’nin defans oyuncusu Atila Salah için 20 20 milyonluk anlaşmaya vardı’

Türk basınına göre CNN Durk (s / t ifade etmek), Chelsea kabul etti 20 milyon Savunma bölünmelerini güçlendirmek için Attila Szalai ile anlaşma.

Salai, Türk takımı için güvenilir bir savunmacı oldu. Ayrıca EURO 2020’de Macar tarafında önemli bir etkisi oldu. Son zamanlarda gösterdiği tutarlı performans, Chelsea’de İngiltere’den bir taraftar satın aldı.

Chelsea’nin geleceğine inanılıyor Kabul Bölgede ücretli 20 milyon Fenerbahçe ile Ocak ayında 23 yaşındaki Macar defans oyuncusu imzalanacak. Blues altı yıllık sözleşmeyi kabul etti 3.4 milyon Yılda ücretli.

Chelsea’nin Atletico Salah anlaşmasında bir atılım yaptığına inanılıyor.

Avrupa şampiyonunun sahadaki performansının tamamı Alman teknik direktör Thomas Toussaint’in altında sıralanmış gibi görünüyor. Ancak saha dışında yaptıkları konuşmalar, özellikle savunma oyuncuları arasında bazı büyük spekülasyonlara neden oluyor.

Dört oyuncu şu anda normal arka çizgilerinden servis atıyor Son sene Sözleşme şartları ve Ocak ayından itibaren yabancı takımlarla görüşmeye hak kazanıyorlar.

Dördü arasında, uzun süredir hizmet veren bir İspanyol olan Caesar Asbiliquetta var gibi görünüyor. Kendinden emin Stamford Bridge’de kalmak hakkında. Ancak aynı kararlılık, takım arkadaşının geleceği için geçerli değil. En belirsiz olanlar Andreas Christensen ve Antonio Rudiger.

Attila Szalai, Fenerbahçe’ye transfer oldu.

Almanya’nın anlaşmasını yenilemek için müzakereler devam etse de Karşısında Batı Londra ekibinin beklediği gibi, Danimarkalı oyuncunun Briç’te kalma niyetinden emindiler. Ama bu, menajerinin son dakika süresini kısaltıyor gibi görünüyor. Rica etmek Müzakere etmeyi reddetti.

Diğer Chelsea Haberleri

Bu nedenle, yaklaşan transfer penceresinde bazı güçlü yedekleri güvence altına almak için büyük ilerlemeyi umuyorlar. Blues, son haftalarda Jules County de dahil olmak üzere bazı defans oyuncularını hedef alıyor. Ama yapmış görünüyorlar atılım Attila Szalai sözleşmesinde.

READ  Turks ve Caicos Adaları nüfusunun yüzde 78'i tam aşılı

Batı Londra takımının ana arka hattındaki belirsizliğin ortasında, takımdan olumlu bir sonuç çıkabilir. Chelsea, Manchester City’nin 3 puan önünde bulunuyor. Takım kış döneminde imzayı tamamlarsa ve onun kalitesinde bir oyuncu için transfer ücreti çok yüksek görünmüyorsa, sezon için etkileyici bir derinlik kazanacağız.