Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Wah Üniversitesi 4. Pak-Türk Konferansı’na ev sahipliği yapıyor – Pakistan

Wah Kant: Wah Üniversitesi, Ghulam Ishaq Khan Mühendislik Bilimleri ve Teknoloji Enstitüsü ile birlikte, Bilim ve Mühendislik Alanında Gelişen Teknolojiler üzerine iki günlük 4. Baghdurg Uluslararası Konferansı düzenledi.

Baghdurk Konferans Serisi, mühendislik bilimi, nükleer astronomi, yenilenebilir enerji kaynakları, optik mühendisliği, bilgisayar bilimi ve elektrik mühendisliği alanlarında yeni teknolojilerin geliştirilmesine odaklanan bir teknoloji etkinliğidir.

Bu konferansın amacı, araştırmacılara, akademisyenlere ve uygulayıcılara çeşitli mühendislik ve bilim alanlarındaki en son gelişmelerden haberdar olmaları için bir platform sağlamaktır. Uluslararası ve ulusal açılış konuşmacıları konuşmalarını yaptılar. Ayrıca 40 araştırmacı, önemli ve yenilikçi araştırma çalışmalarını birkaç oturumda sundu.

Ekselansları, Türkiye Büyükelçisi İhsan Mustafa, açılış oturumunun onur konuğuydu ve Prof. Fazal Ahmad Khalid, Sidara-e-Imtiaz, Rektör Ghulam Ishaq Khan Enstitüsü ve Wah Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve 4. Baghdurg Uluslararası Konferansı Başkanı Prof. Dr. Jameel-un Nabi.

Telif Hakkı İş Kaydedici, 2021

READ  İtalya'da meydana gelen helikopter kazasında aralarında Türk ve Lübnanlıların da bulunduğu yedi kişi hayatını kaybetti.