Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Çift Sayılar – New York Times

Çift Sayılar – New York Times

Ama 92-Across’a ulaşana kadar gerçekte hiçbir şey olmadı. [Lab mice in a 1990s cartoon]”Bunun olması gerekiyordu”Pinky ve beyin“Arkadaşlarla ilgili bir animasyon dizisi, zamanında o kadar popülerdi ki, mümkün olan tek cevabın bu olduğundan emindim. Bu tabloda bu başlık için çok fazla kare vardı, ancak tamamlanan girişlerdeki harflerde bir model görebiliyordum, ve bu sefer bir çift Çoğaltılmış karakter girişi var. Bpinky Ve beyin; “Pinky”deki her harf iki kez görünür.

Aha, düşündüm; Bunun, başlangıçta bana temadaki sayılara gönderme yapıyormuş gibi görünen “Çift Sayılar” bulmacasının başlığıyla bir ilgisi olmalı. 22-Across’u yeniden ziyaret ettiğinizde, girişin EA’yı çözdüğü ortaya çıkıyorTT KAMBURTurta.

Yani artık elimizde Bpinky Aşağıda ve Gümbürtü Ağın en üstünde. “Rakamlar” parmaklardır ve konuyla ilgili girişlerin tümü, Al-Kashif’in 107-Across’ta bahsettiği olgunun örnekleridir. [Excuse for texting errors, jocularly … or a hint to this puzzle’s theme]Yağlı parmak sendromu. Bu hastalık onun Daha yaygın hale geliyor Teknoloji hızlandıkça ve klavyeler küçüldükçe, sonuç kısa mesaj yoluyla yanlış iletişimden… Milyar dolarlık iş hatasıBu, New York Times Games’in bir bulmacasında yanlış harfi ararken hayal kırıklığına uğradığımda bana yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Bu bulmacada parmakların elinizde göründükleri sırayla görünmeleri hoşuma gidiyor ve 48-Across’un cevabındaki çift ikilinin komik olduğunu düşünüyorum. [Royal whose wedding had a whopping 1,900 guests]Bay Karp’ı sinirlendirdi (notlarında açıkladığı gibi). Ben de doğru girişi doldurmaya çalışırken bir hata yaptım ama bu benim kalın parmaklarımdan değil, zayıf karar vermemden kaynaklanıyordu.

27a. Konusu kelime uzunluğuyla oynanan böyle bir bulmaca, hemen çözümleyemediğim herhangi bir girdiden beni şüpheye düşürüyor. Bunun bir örneği bu kılavuzdur, [Clear to see, maybe?]IN HD olarak çözümlenir. Kelimeleri aramak için etrafıma bakındım ve “HD”nin, birisinin yüzündeki çilleri sayabileceğiniz modern bir televizyon gibi, yalnızca yüksek çözünürlüklü anlamına geldiğini fark ettim.

READ  iOS 17.2.1 yayınlandı – neden bu sürpriz iPhone güncellemesini şimdi yüklemelisiniz?