Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cleveland Guardians'ın kadrosu şekilleniyor ve hem netlik hem de kafa karışıklığı yaratıyor

Cleveland Guardians'ın kadrosu şekilleniyor ve hem netlik hem de kafa karışıklığı yaratıyor

GOODYEAR, Arizona — Steven Vogt Cuma sabahı Austin Hedges'in elini sıktı ve tecrübeli yakalayıcıya Açılış Günü kadrosunda resmi olarak bir yer kazandığını söyledi.

Cleveland Guardians'ın Hedges'e 2024 yılı için 4 milyon dolarlık bir sözleşme vermesinin ardından pek şüphe yoktu, ancak Hedges menajerine, ligde 10. sezonuna başlarken bile “bunu duyamayacak kadar yaşlı olmadığını” söyledi.

Guardians kadro bulmacasının çoğunu Cuma günü çözdü. Brian Rocchio, Gabriel Arias, Tyler Freeman ve David Frye'nin yanı sıra atıcılar Carlos Carrasco ve Tyler Beede de kulübü kurdu. Ancak hala cevaplanmamış bazı sorular var ve takım kimin ait olup kimin olmadığını çözdükçe rakamlar sezon boyunca karıştırılmaya devam edecek. Liste daha net ve daha kafa karıştırıcı hale geldi.

Takım başkanı Chris Antonetti, “Dağınık bir durum” dedi.

• Myles Straw'un kadrodaki yeri tehlikede. Bir kaynak, ekibin kendisini doğrudan feragat ettiğini söyledi AtletBu da herhangi bir takımın onu ve ağır kontratını talep edebileceği anlamına geliyor. Maaşı ve hücum eksiklikleri göz önüne alındığında bu bir sürpriz olurdu. Hedef onu 40 kişilik kadrodan çıkarmak. Guardians onu Triple A'ya kadar opsiyonlayabilirdi ama onu feragat ederek, başka bir takım onun kış boyunca kattığı kasları ve bu bahar aldığı güçlü sopayı fark edebilir ve kontratını Cleveland'ın elinden alabilirdi. En olası senaryo, Straw'un serbest oyuncuyu seçmediği sürece feragatnameleri kaldırması ve Columbus'taki Huntington Park'ta orta sahayı dolaşmasıdır. Ancak bunu yaparsa sözleşmesini kaybeder.

The Guardian, Straw'la sözleşme uzatması konusunda görüşmelere iki yıl önce başlamıştı. Ona bu yıl 4,9 milyon dolar, gelecek yıl 6,4 milyon dolar, 2026'da 7,4 milyon dolar, ardından 2027 için 8 milyon dolar veya 1,75 milyon dolarlık satın alma borcu var.

READ  Philadelphia 76ers'tan Joel Embiid, Üçüncü veya Dördüncü Maçlarda sakatlıklardan en kısa sürede dönebilir

• Freeman'ın orta sahaya sorunsuz geçişi Straw'un kararını etkilemeye yardımcı oldu. Freeman, 2023'ün büyük bölümünde yedek kulübesinde kaldıktan sonra daha fazla oyun süresi kazanmanın bir yolunu bulmaya kararlı olarak kampa geliyor. Orta sahayı idare edebilen tek kişi o değil. Jüri hâlâ Estevan Florial ve Will Brennan'ın neler getirebileceği konusunda kararsız. Ramon Laureano vuruş yapacak (ve muhtemelen Temmuz ayında takas adayı olacak).

• Böylece takım Straw, Florial, Brennan ve Kural 5'te Davison De Los Santos'u seçen iki kadro pozisyonuyla karşı karşıya kalıyor. De Los Santos'un planındaki sorun da bu: Şirketin yaklaşımı, Nisan ayının koşullarının genç smaçöre üstün gelebileceği yönünde, ancak 20 yaşındaki oyuncunun değerlendirileceği ortam da tam olarak bu. Unutmayın, de los Santos'un kararı sadece sezon başlangıcını değil, 162 maçı da etkileyecek. Esnekliklerini engelleyen reşit olmayanlar için bunu seçemezler. Ya kalması gerekiyor ya da Diamondback'lere geri gönderilmesi gerekiyor. Bu engeller ortadan kalktıktan sonra, fikrini değiştirmediği sürece Arizona sistemine geri dönmesi muhtemeldir.

• Hayır, Chase DeLaughter kaplıcasına rağmen kadroya aday değil. Asla olmadı ve Vogt, DeLaughter'ın bu baharda son Cactus League maçını oynadığını söyledi. Kulübün en büyük şansı büyük lig kampında değil, yalnızca derin kamptaydı. Hikayeyi her zaman duyuyorsunuz: Muhafızlar Sürahi'yi sakladı En iyi geliştirme kararıdır. Delauter'da da olan buydu. Bahar gösterisi, örneğin haziran veya temmuz aylarında saha kalabalık değilse artık ona kefil olabilecek koçların önünde yapıldı.

Vogt, “Onun için gelecek çok parlak” dedi.

• Menajerin elmasın etrafından atlayabilen bir yedek oyuncuyla benzer bir rol oynaması nedeniyle Vogt'un Fry'ın becerilerine ne kadar değer verdiğini görmek kolaydır. Fry, Hedges'in vurucu kutusuna maruz kalmasını sınırlayabilir ve mantıklı olduğunda belirlenen vurucudan veya ilk kaleden başlayabilir.

READ  2022 NCAA Erkekler ve Kadınlar Şampiyonalarında mükemmel dönüşleri izliyoruz

• Başlangıçta kısa kadronun büyük bir kısmını Rocchio'nun alması ve Arias'ı yardımcı bir role taşıması bekleniyor. Organizasyon, Rocío'nun Venezuela'da Tiburones de la Guaira ile kış ligi şampiyonluğu kazandığı offseason'u çok sevdi. Her iki stoper de çekişmede son kez görünmedi, ancak Vogt, Arias'ın özellikle solak atış bulmacasını çözmeye çalışırken hala bazı vuruş ayarlamaları üzerinde çalıştığını belirtti.

Rocchio'ya adil bir görünüm vermek ve Arias'tan vazgeçmemek Freeman'ın kısa sürede kadroya alınmasını zorlaştıracak gibi görünüyor. Ah, Angel Martinez ilginç bir bahar geçirdi ve bu yaz bir şans için mücadele edebilir. Jose Tena'yı da unutmayın. Bu kulüpte yeterli orta saha oyuncusu bulunmadığından Daniel Schneemann bir noktada orta sahayı kırarsa şaşırmayın. Vogt ve Antonetti onun gücünü, güvenilirliğini ve çok yönlülüğünü övdü.

• Kulüp, Kyle Manzardo'yu Triple A'ya gönderdiğinden, eğer De Los Santos kadroda değilse, kulüp DH noktasındaki oyuncuları rotasyona tabi tutabilir. Manzardo bu bahar, büyük liglerle yüzleşmeye hazır olmadığını gösterecek hiçbir şey yapmadı, özellikle de biraz pop ve sabır gerektiren bir kadro için.

• Peki, yaralanmalar ve hastalıklar nedeniyle kargaşa içinde olan bir kadroya geçelim. Trevor Stefan ve James Karinchak muhtemelen 60 günlük sakatlıklar listesinde yer alacak. Sam Hentges ve Gavin Williams 15 günlük sakatlıklar listesinde başlayacak. Onlara, baharın büyük bölümünde kulübü rahatsız eden virüsten geri dönen Xzavion Curry ve Ben Lively de katılabilir.

Kampın başında rotasyon belirlenmiş ve sadece bir pozisyon açıkmış gibi görünüyordu. Artık açık bir dönüş noktası var ve dört noktaya kadar kullanılabilir. Ya Carrasco ya da Bede beşinci oyuncu olacak, diğeri ise kaleme inecek. Hunter Gaddis, Tim Herrin ve Cade Smith'in hepsi de takıma girmek için güvenli bahisler gibi görünüyor, dışarıdan bir kadro eklenmesi veya Curry veya Lively'nin hızlı bir şekilde toparlanması dışında.

READ  Louis Robert Jr Derby 2023 Home Run'a katıldı

Guardians, Cuma günü Anthony Goss'u ikinci lig kampına atadı. Bir noktada bu karışıma dahil olacak ve sahip olduğu özellikler göz önüne alındığında bu dikkate değer bir başarı. Sahadan tümseğe gitmek bir şeydi ama tam da kurtarıcı olarak birinci lig statüsünü kazanırken dirseği uğuldamaya başladı. 2 Temmuz 2022'den beri maça çıkmadı.

• On beş yıl önce Cleveland, son derece saygın ve güçlü bir atıcı olan Jason Knapp etrafında tasarlanmış bir anlaşmayla Cliff Lee'yi Philadelphia'ya takas etti… hiçbir zaman birinci topun ötesine geçemeyen. Ancak ticaretin yine de dolaylı kâr sağlayan başka bir kısmı daha var. Carrasco, 1 Eylül 2009'da Kızılderililerle ilk maçına çıktı. Rocio 8 yaşındaydı.

Antonetti, Carrasco'nun görev süresinin başlarında üzerinde çalışması gereken bazı alanların (örneğin duyguları kontrol altına almak ve takım arkadaşlarıyla ilişkiler kurmak) artık onun güçlü yönleri olmasına hayret etti.

Vogt, “Özellikle 37 yaşında ve büyük liglerde 13 yaşında olan yüzündeki gülümsemeyi görmek, ona Cleveland'a eve geldiğini ve açılış kadrosunda yer aldığını söylemek harikaydı, harika” dedi. özel konuşma. Çok mutluydu.

Antonetti: “Yüzündeki ifadeye baktığınızda bunun şimdiye kadar hazırladığı ilk Açılış Günü kadrosu olduğunu düşünebilirsiniz.”

(Fotoğraf: Carlos Carrasco: Karim El Gazzar/The Inquirer/USA Today Network)