Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Clippers hakemi Kawhi Leonard (diz), Suns’a karşı 3. maçın dışında

Clippers hakemi Kawhi Leonard (diz), Suns’a karşı 3. maçın dışında

Ohm Young MisukESPN personel yazarıokumak için 2 dakika

Los Angeles’ta – içinde Los Angeles Clippers yönetmek kawhi leonard Sağ diz burkulması nedeniyle üçüncü maçtan birkaç saat önce.

Leonard, Clippers’ın 1. Maç galibiyeti sırasında sağ dizini ağırlaştırdı ve kazandıkları 2. Maçta bu diziyle oynadı. anka kuşu güneşleribir kaynak ESPN’den Adrian Wojnarowski’ye söyledi.

Kaynak Wojnarowski’ye, Leonard’ın sakatlığının, iki Final MVP’sini geçen sezonun tamamı boyunca oyundan uzak tutan sağ ön çapraz bağ yırtılmasıyla ilgili olmadığını ve her gün ilerlemesinin beklendiğini söyledi. 4. maç, Los Angeles’ta Cumartesi öğleden sonra erken saatlerde bir ihbardır.

Zaten yaralı olmadan paul george (sağ diz burkulması), Clippers şimdi iki franchise yıldızı olmadan kendi sahalarını Suns’a karşı savunmak gibi zor bir görevle karşı karşıya çünkü 7’nin en iyisi serisi 1-1’de.

Leonard, Phoenix’i 1. maçta 115-110 yendikleri maçta 42 dakika oynadı ve 38 sayı, 5 ribaund ve 5 asistle oynadı. Galibiyette kaydettiği ağır dakikalar sorulduğunda Koç Ty Lo, Clippers’ın bu nedenle sezon boyunca Leonard’ın dakikalarını ve iş yükünü dikkatlice çalıştığını söyledi. Leonard, sezonun son iki setine kadar arka arkaya en az bir maça çıktı.

Leonard’ın tüm sezon boyunca başardığı ilk maçın ardından Lue, “Bunun için para biriktiriyorduk,” dedi. “Play-off’lardaki bu an, ağır dakikalar oynamak zorundayız, özellikle PG’nin ortaya çıkması, kısa süreli olması ve harikaydı.”

Leonard 39 dakika oynadı ve 31 sayı, 8 ribaund ve 7 asistle Suns’ın 123-109 2. Maç galibiyetinde.

Clippers’ın yıldızı ilk turda 34.5 sayı, 6.5 ribaund, 6.0 asist ve 2.0 top çalma ortalamaları yakalarken %54.5 şut çekiyor.

Leonard olmadan Clippers daha fazla eğilecek Russel Westbrook18.5 sayı, 8.0 ribaund ve 6.5 asist ortalamaları ile oynadı.

READ  Elijah Mitchell, Cordell Patterson, Keren Williams ve daha fazlası