Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Coach Prime, Colorado, 17. TCU’da hızlı bir başlangıç ​​​​yaptı

Coach Prime, Colorado, 17. TCU’da hızlı bir başlangıç ​​​​yaptı

Üniversite futbol sezonu çoktan geldi. 1. Hafta, ülke genelinde maçlarla dolu ilk Cumartesi’yi getiriyor, bu da tüm kargaşanın canlı yayınının geri dönüşü anlamına geliyor.

Takımların çoğunluğu 2023 sezonunu açarken sabırsızlıkla bekleyeceğimiz pek çok güzel maç var. İşte takip edeceğimiz önemli maçlardan bazıları (tüm zamanlar ET):

Saat: 15:30 | Televizyon: ABC | Yazı tipi: UW -14 | Toplam: 58.5

Geçtiğimiz yıl şaşırtıcı bir 11-2 sezonunda Washington’un hücumu mükemmeldi ve bu birimin çoğu geri döndü; buna ülkenin en iyi karşılayan birliklerinden birine sahip meşru bir Heisman adayı olan QB Michael Penix de dahil. Huskies geçen yılki başarısını devam ettirebilecek mi? Potansiyel olarak zorlu bir Boise State takımına karşı kazanılacak bir galibiyet iyi bir başlangıç ​​olabilir. Boise State son sezonlarda iniş çıkışlar yaşadı ancak Mountain West’i kazanmanın favorisi ve Pac-12 rakiplerine zor anlar yaşatan birçok geçmişi var.

Saat: 19:30 | Televizyon: ABC | Yazı tipi: UNC -2.5 | Toplam: 64,5

Kuzey Carolina ACC’de biraz gürültü yapabilir mi? Clemson ve Florida Eyaleti açık favoriler ancak UNC, sezon öncesi ACC anketinde üçüncü seçildi. Tar Heels, geçen sonbaharda ülkenin en iyi oyun kurucularından biri olarak ortaya çıkan Drake Maye’i geri veriyor. Bu arada Güney Carolina üçüncü sezonuna Shane Beamer’ın baş antrenörlüğüyle giriyor. Gamecocks, Tennessee ve Clemson’a karşı sezon sonu galibiyetlerini içeren bir kampanyada 2021’de 7-6 ve ardından geçen yıl 8-5 kazandı. Bu ivme 2023’te de devam edebilir mi?

Saat: 19:30 | Televizyon: NBC | Satır: PSU -20.5 | Toplam: 49.5

Drew Allard dönemi State College’da başlıyor. Dört yıllık QB Sean Clifford’un ayrılmasının ardından Allar, bu sezon yüksek beklentileri olan Nittany Lions takımının oyun kuruculuğunu devraldı. Savunma yığılmış ve Allar’ın Penn State’i birçok galibiyete taşıyacak büyük bir potansiyeli var. Bu, Neil Brown’un koçluğunda dört yıl boyunca büyük zorluklar yaşayan Batı Virginia takımı için sezonu açmak için zorlu bir deplasman maçı. Bu sezon işi gereği antrenör olabilir.

READ  Phillies Kazandı, Performans Gregorius Edition'ın Gösterdiği Gibi Parayı Gölgede Bıraktı