Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Çok Aptal Olduğu İçin Aşk ve Gök Gürültüsü – Çeşitlilik

Çok Aptal Olduğu İçin Aşk ve Gök Gürültüsü – Çeşitlilik

Marvel’in Thor: Love and Thunder dünya çapında 760 milyon dolarlık bir gişe hasılatı yaptı, ancak birçok Marvel hayranı, yazar-yönetmen Taika Waititi’nin alaycı mizahı ve filmin çekici olmayan görsel efektleri tarafından reddedildi. Thor aktörü Chris Hemsworth, dördüncü “Thor” filmini çevreleyen olumsuzluğun farkında ve hatta bunu itiraf etti. Yeni GQ profili “Love and Thunder” kendi iyiliği için “fazla aptalca” idi.

Hemsworth film hakkında “Bence çok eğlendik. Çok saçma bir hal aldı. Filmin merkezinde olmak ve herhangi bir gerçek perspektife sahip olmak her zaman zordur… Süreci seviyorum, her zaman bir seyahat. Ama insanların nasıl tepki vereceğini bilmiyorsun.”

Hemsworth, en büyük eleştirmenlerinin oğlunun arkadaşları olduğunu söyledi. “Sekiz yaşında bir grup çocuk benim filmimi eleştiriyor. Bunun çok fazla mizah içerdiğini düşündük, aksiyon harikaydı ama ses efektleri o kadar iyi değildi” dedi ve ekledi: “Eşit ölçüde hem utanıyorum hem de gülüyorum. ”

Hemsworth, toplam sekiz Marvel filminde rol aldı ve Thor: Love and Thunder’ın “kesinlikle saçma” olması, daha fazlasını yapmaya karşı olduğu anlamına gelmez. Aktör şu anda daha fazla Marvel filmi için sözleşmeli değil. Gerçekten “bir süreliğine başka şeyler” yapmak istiyor, ancak yaratıcı açıdan zengin bir fırsatsa geri dönecektir.

Hemsworth, “Deney yapmayı seviyorum,” dedi. “Süreç boyunca biraz farklı bir şey yapabildiğim gerçeğini seviyorum. ‘Thor 1’ ve 2 kendilerine has şeylerdi, ‘Thor 3’ ve 4 tamamen farklı bir duyguya sahipti… o zaman ‘Avengers’ bile, Lebowski Thor ve ‘Infinity War’ Thor, çoğunlukla iki farklı yönetmen yüzünden ve bence farklı bir şeyler yapma ihtiyacı var.”

Marvel son zamanlarda harika bir sicile sahip. Black Panther: Wakanda Forever gişe rekorları kırarken ve Angela Bassett’e En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Oscar adaylığı kazandırırken, Ant-Man and the Wasp: Quantumania MCU’nun en kötü eleştirilerinden bazılarını topladı ve gişede 476 milyon dolar hasılat elde etti. “Quantumania”nın MCU’nun bir sonraki aşamasının başlangıcını işaret ettiği ve Thanos büyüklüğünde yeni bir kötü adam olan Fatih Kang’ın girişini işaret ettiği düşünüldüğünde, bu sayı daha da endişe verici.

READ  Bill Hader, Mindy Kaling Çıkış Yapan Oyuncular

Hemsworth, GQ’ya “Wakanda Forever”ın “gerçekten harika” olduğunu söyledi. “Quantumania”yı izlemedi ama Marvel’ın nispeten küçük “Ant-Man” serisini neden büyük bir uzay destanına dönüştürdüğünü merak edecek kadar pazarlamayı gördü.

Hemsworth, “İşte püf noktası: Tüm bu hikayeleri ayırmalısınız” dedi. Sanki, “Evet, böyle [it] Son 24 filmdi. Biraz daha kişisel ve ayakları yere basan bir hale gelmeli.”

Hemsworth ayrıca Martin Scorsese ve Quentin Tarantino gibi büyük film yapımcıları tarafından yapılan Marvel eleştirilerine de değindi. Scorsese, dizi üzerindeki olumsuz etkisi nedeniyle Marvel’a saldırırken, Tarantino geçen Kasım ayında Marvel’ın film yıldızları yetiştirmekten aciz olduğunu söylemişti.

Tarantino şovda söyledi “2 Ayı, 1 Mağara” podcast’i. “Ama onlar film yıldızı değiller. Değil mi? Yıldız Kaptan Amerika. Veya yıldız Thor. Yani, bunu söyleyen ilk kişi ben değilim. Sanırım bu milyonlarca kez söylendi… Bilirsiniz, bir yıldız haline gelen seriye sahip bu karakterler gibi.”

Hemsworth, Tarantino ve Scorsese için “Bunu duyduğumda çok hayal kırıklığı yaşıyorum” dedi. “Birlikte çalışmayacağım iki kahramanım var. Sanırım onlar benim hayranlarım değiller.”

Bardağın dolu tarafını gören Hemsworth, “İnsanları sinemalarda tutan bir şeyin parçası olduğum için minnettarım. Şimdi, bu filmler başkalarının pahasına mı bilmiyorum. Sevmiyorum.” Bu kadar çok şey varken birbirimizi kontrol etmeye başladığımızda.” İşte ve sanatın bu alanında olduğu gibi kırılganlık… Bu yorumları yapan yönetmenlere daha az söylüyorum, bu arada hepsi, hala benim kahramanlarım ve bir kalp atışıyla herhangi biriyle çalışmak için atlardım. ama bunu daha çok konuyla ilgili daha geniş görüş için söylüyorum. hiçbirimizin cevabı olduğunu sanmıyorum ama deniyoruz. “

Hemsworth bundan sonra 16 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak olan “Extraction 2″de karşımıza çıkıyor.