Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rod Stewart, Los Angeles’taki malikanesini 70 milyon dolara satıyor

Rod Stewart, Los Angeles’taki malikanesini 70 milyon dolara satıyor

ünlü emlak

6 Haziran 2023 | 16:57

Konu gayrimenkul varlıklarına gelince, Rod Stewart tam bir pislik.

İngiliz yıldızın Malibu’daki eski evinin 49.5 milyon dolara satışa çıkarılmasından sadece birkaç gün sonra, Stewart’ın Los Angeles’taki mevcut yerleşkesi 70 milyon dolara piyasaya çıktı.

Wall Street Gazetesi flaş Haber listeden.

Avrupa tarzı ve North Beverly Park’ın güvenlikli yerleşim bölgesinde yer alan mülk, bir havuz ve futbol sahası ile yaklaşık 33.000 fit karedir. Bu son kombinasyon şaşırtıcı değil. 78 yaşındaki Stewart tanınmış bir futbol fanatiğidir. Öyle ki, bir noktada, Malibu’da oynamaya davet edildikten hemen sonra sahilde İskoç milli takımıyla futbol oynarken görüldü.

Dergi, satış kayıtlarına atıfta bulunarak, Stewart’ın mülkü 1991 yılında 12.08 milyon dolara satın aldığını bildirdi. Ayrıca Palm Beach, Florida’da bir evi var.


Yüzme havuzlu evin dışı akşam gökyüzünün altında parlıyor.
Sıska Ryan

İçeride, ikramiyeler arasında bu devasa resmi yemek odası yer alıyor.
Sıska Ryan

Süslü pervazlar ve balıksırtı zeminlerle ev, ilham ve tasarımında Avrupa’dır.
Sıska Ryan

Zarif yeşim yeşili vurgulu duvarlar sağlar.
Sıska Ryan

Stewart ayakkabı dolabı.
Sıska Ryan

Fotoğraflar, tavan pervazları ve madalyonlar, alınlıklı zeminler, Korint sütunları, kristal avizeler ve çeşitli desenlerle dekore edilmiş mermer zeminler gibi Eski Dünya dokunuşlarını göstermektedir.

Ana evde, biri oturma odası ve havuza bakan balkonu olan ana süit olmak üzere dokuz yatak odası vardır. Fotoğraflarda ayrıca ana süitteki dolaplar, Stewart’ın devasa ayakkabı koleksiyonunu barındıracak kadar büyük.

Başka yerlerde, özellikle güzel yeşim yeşili boyalı duvarlara sahip göz kamaştırıcı bir rezidans dahil olmak üzere eğlenceli alanlar var. Ana kattaki büyük bir odada ayrıca bir bar vardır ve dışarıda konuklarla açık havada vakit geçirmek için bir sundurma vardır.

Listede ayrıca üç katlı bir misafirhane ve iki spor salonu yer alıyor.

READ  Kelly Monaco'nun General Hospital'daki evi Cuma günü alev aldı.

Douglas Elliman’dan Michelle Oliver listeye sahipti ve satış noktasına Stewart’ın neden listelemeye karar verdiğini söylemeyi reddetti. Bunun “aşırıya dönüş” ve “farklı ve farklı hissettiren bir şey” arayan yeni sahipler için uygun olduğunu da sözlerine ekledi.


daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/06/06/rod-stewart-lists-la-mansion-for-70m/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL’sini kopyalayın