Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Corcoran Group, Turks ve Caicos’ta yeni bir yan kuruluş kurdu

Corcoran Grubu şirket Çarşamba günü yaptığı duyuruya göre, Turks ve Caicos’ta ilk yan aracı aracılığını başlatarak Karayipler’deki ayak izini genişletiyor. Bu, Corcoran’ın iki yıl içindeki beşinci Karayip angajmanının başlangıcını işaret ediyor.

Yeni Corcoran Turks ve Caicos Stephanie Leathers ve Catherine Baryluk tarafından sahip olunan ve işletilen.

Leathers, “Corcoran’ın Turks ve Caicos Adaları’ndaki varlığını kurmaya davet edildiğimizde, markanın pazarlama gücünden, yeni bir büyüme arenasında yer edinen isimden ve birkaç önemli besleyici pazar aracılığıyla güçlü bir referans ağı için inanılmaz fırsattan hemen etkilendik” dedi. Beyan.

Leathers ve Baryluk 2006 yılında birlikte çalışmaya başladılar. Bariluk özel bir ada uzmanı iken, Leathers yeni inşaat ön satışlarında bir geçmişe sahiptir. Corcoran’a göre 2012’de benzersiz bir özel ada olan Emerald Cay’i 19,5 milyon dolara sattı.

Bağlı kuruluşun liderlik ekibinde ikinci nesil bir Belizeli olan Andrew Ashcroft, Karayipler’de bankacılık, konaklama, finans ve kalkınma alanlarında 18 yıllık deneyime sahiptir. Ashcroft, 2021’de, sadece üç yılda 100 konut satan 20 dönümlük master planlı bir otel ve kat mülkiyeti mülkü olan Alia Belize Marriott Autograph Collection’ı geliştirdi.

Corcoran Group Başkanı ve CEO’su Pamela Lipman yaptığı açıklamada, ” Turks ve Caicos’a gelmek bizim için heyecan verici bir zaman ve geniş ağımız için güçlü fırsatlar sağlayacak güzel bir ikinci ev pazarı ” dedi. .

2020’nin başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana, The Corcoran Ortaklık Ağı Boyunca düzinelerce bağlı kuruluş ekledi bize Ve bu Karayipler. Markanın şu anda 30’dan fazla pazarda 5.500’den fazla temsilcisi var.

READ  Wymara Turks ve Caicos yeni mülkiyet yapısını duyurdu