Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

CrowdSourcing Microtasks pazarı dünya çapında lider oyuncularla büyüyor – Amazon Mechanical Turk, Clickworker, Microtask, Google Crowdsource, The Smart Crowd, Quicktate ve iDictate, Figure Eight, MicroWorkers.com, Appen, Unikscripts

New Jersey, ABD, – Son rapor yayınlandı MR Doğru İfadeler gösterir CrowdSourcing Mikro Görevleri Önümüzdeki yıllarda pazar güçlü bir şekilde hızlanacak. Analistler, küresel pazardaki piyasa etkenlerini, kontrolleri, riskleri ve fırsatları incelediler. Derecelendirmeleriyle birlikte CrowdSourcing Mikro Görevler Pazarı raporu, pazarın önümüzdeki yıllardaki potansiyel yönünü gösteriyor. Doğru bir çalışma, piyasa fiyatını anlamayı amaçlar. Raporun yazarları, rekabet ortamını analiz ederek, okuyucuların pazar istikrarını korumak için büyük şirketler tarafından kullanılan temel iş stratejilerini anlamalarına yardımcı olmak için mükemmel çaba sarf ettiler.

CrowdSourcing Mikro Görevler Pazar Araştırması Raporunda bahsedilen kilit oyuncular: Amazon Mechanical Turk, Clickworker, Microtask, Google Crowdsource, The Smart Crowd, Quicktate ve iDictate, Figure Eight, MicroWorkers.com, Appen, UnikScripts

Raporun tam bir PDF kopyasını alın: (Tam TOC, tablo ve şekil listesi, tablo dahil) https://www.mraccuracyreports.com/report-sample/478145

Bu rapor, CrowdSourcing Mikro görev pazarındaki neredeyse tüm büyük şirketlerin kurumsal profillerini içerir. Şirket Profilleri bölümü, güçlü ve zayıf yönler, iş eğilimleri, son gelişmeler, birleşmeler ve satın almalar, genişleme planları, küresel varlık, pazar varlığı ve kilit piyasa oyuncularının ürün portföylerinin değerli bir analizini sağlar. Oyuncular ve diğer piyasa katılımcıları, karlarını en üst düzeye çıkarmak ve ticaret stratejilerini kolaylaştırmak için bu bilgileri kullanabilir. Rekabet analizimiz ayrıca CrowdSourcing Mikrogörevler pazarında yeni giriş engellerini belirlemeye ve rekabet edebilirlik düzeyini ölçmeye yardımcı olabilecek önemli bilgiler sağlar.

CrowdSourcing Mikro Görevler Pazarı

Tip I, Tip II ve diğerleri.

Aşağıdaki uygulama

Bankacılık, Sigorta, Devlet, Ulaştırma ve Lojistik, Sağlık, BPO ve Hizmet Büroları

CrowdSourcing Mikro görevleri için küresel pazar, ürün ve kategoriye göre bölünmüştür. Bu kategorilerin tümü ayrı ayrı incelenmiştir. Kapsamlı araştırma, CrowdSourcing Mikrogörevler pazarını etkileyen faktörlerin değerlendirilmesine olanak tanır. Uzmanlar büyümenin doğasını, araştırma ve geliştirmeye yapılan yatırımları, değişen tüketim kalıplarını ve ortaya çıkan uygulamaları inceledi. Buna ek olarak, araştırmacılar, CrowdSourcing Mikrogörevler pazarının trendini etkileyebilecek değişen ekonomiyi de değerlendirdi.

READ  Erdoğan, Enflasyon Türkleri - dünyayı ezmeyecek

Raporun bölgesel analiz bölümü, oyuncuların, kitle kaynaklı mikro görev pazarındaki varlıklarını genişletmelerine yardımcı olacak yüksek büyüme oranına sahip alanlara ve ülkelere odaklanmasına olanak tanır. Bölgesel analiz, CrowdSourcing Mikro görevler pazarındaki varlıklarını genişletmenin yanı sıra, belirli bölgelerdeki ve ülkelerdeki müşteri davranışlarını daha iyi anlamalarına ve satışlarını artırmalarına yardımcı olur. Rapor, küresel ve bölgesel pazarlarla ilgili CAGR, kazanç, üretim, tüketim ve diğer önemli istatistik ve istatistikleri sağlar. CrowdSourcing Mikro görev pazarının farklı tür, uygulama ve bölgesel segmentlerinin büyüme açısından nasıl geliştiğini gösteriyor.

CrowdSourcing Mikro Görevler Pazar Raporu Amaç

Tahmini yıl 2022

Baz yıl 2021

Tahmin yılı 2029

Tarihi yıl 2020

BİRİM değeri (milyon ABD doları / milyar)

CrowdSourcing Mikrogörevler raporu, alt bölümlere ve ülkelere/bölgelere daha da ayrılan pazar segmenti hakkında bilgi sağlar. Her ülke ve alt bölgedeki pazar payına ek olarak, raporun bu bölümünde kâr fırsatları hakkında da bilgiler yer almaktadır. Raporun bu bölümü, tahmini dönem boyunca her bölge, ülke ve alt bölgenin pazar payını ve büyüme oranını kapsar.

 • Kuzey Amerika (Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada)
 • Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa ve diğer Avrupa)
 • Asya Pasifik (Çin, Japonya, Hindistan ve Asya Pasifik bölgesinin diğer kısımları)
 • Latin Amerika (Brezilya, Meksika ve Latin Amerika’nın diğer bölgeleri)
 • Orta Doğu ve Afrika (GCC ve Orta Doğu ve Afrika’nın diğer bölgeleri)

Raporun tamamını satın almak için bugün buraya tıklayın https://www.mraccuracyreports.com/checkout/478145

Raporda yanıtlanan önemli sorular:

 1. CrowdSourcing Mikro görev pazarındaki en iyi beş oyuncu kimlerdir?
 2. CrowdSourcing Microtasks pazarı önümüzdeki beş yıl içinde nasıl değişecek?
 3. CrowdSourcing Microtasks pazarında aslan payını hangi ürün ve yardımcı program alacak?
 4. CrowdSourcing Microtasks pazarının sürücüleri ve kontrolleri nelerdir?
 5. Hangi bölgesel pazar en yüksek büyümeyi gösterecek?
 6. Tahmin dönemi boyunca CrowdSourcing Mikrogörevler pazarının CAGR’si ve boyutu ne olacak?
READ  Enflasyon geliri tüketirken Türkler ucuz ekmek kuyruğunda bekliyor

Not – En doğru piyasa tahminini sağlamak için, Covit-19’un etkisi dikkate alınarak tüm raporlarımız teslimattan önce güncellenecektir.