Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Durg Hospitality Ventures’ın Biscayne Coffee’yi piyasaya sürdüğüne dair haberler

Satışların %10’unu, Piscine Körfezi’ni ve vahşi yaşamını korumak amacıyla yeni, sürdürülebilir, yerel olarak kavrulmuş kahve markası Piscine Bay Vakfı’na bağışlayacak.

Miami, 23 Mayıs 2022 / PRNewswire-PRWeb / – Konaklama sektöründe uzman Steve DirkKurucu Türk Otelcilik Girişimleri ve yaratıcı Ağırlama Rehberi Podcast’ilansmanı duyurmaktan mutluluk duyuyorum Piskan Kahvesi. Bu yeni yaratılan çevre dostu kahve markası, cömert bir tavır ve harika bir fikirle kuruldu: kavrulmuş lezzetli kahvenin tadını çıkarmak. Miami Biscayne Körfezi’ni ve vahşi yaşamını gelecek nesillerin keyfini çıkarması için korurken. Biscayne kahve satışlarının %10’u bağışlanacak Biscayne Körfezi Vakfı, Kar amacı gütmeyen bir kuruluş Güney FloridaAmaç, Biscayne Körfezi’ndeki su yollarının sağlığı, güvenliği ve sürdürülebilirliği hakkında farkındalık yaratmaktır.

Biscayne kahve, çeşitli lezzetli el yapımı, yerel olarak demlenmiş, fermente edilmiş kurmet kahvelerinin yanı sıra kahve kupaları, bardaklar ve markalı ürünlere sahiptir. Turk, markanın temiz su, deniz çevresi için sürdürülebilir çabalar ve Biscayne Körfezi’nin korunmasına yardımcı olacak uzun vadeli girişimlerin desteklenmesinde kilit bir rol oynayacağını umuyor.

Biscayne Coffee’nin ürün grubu aşağıdakileri içerir:

  • Biscayne Blend Dark Roast: Bu, Biscayne kahvesinin imza karışımıdır. EndonezyaMerkez ve Güney Amerika. Bu tamamen yıkanmış karışım, koyu çikolata, ahududu ve şeker kamışı ipuçlarıyla koyu bir kızartmadan bekleyeceğiniz karmaşık, koyu tatları getiriyor.
  • Biscayne Single Origin Columbia: Orta kavurma karışımı, güney Huila’nın uzak noktalarındaki çiftçilerden yapılır. İyice yıkanıp güneşte kurutulan karışım portakal, karamel ve sütlü çikolata aromalarıyla özenle seçilir.
  • Biscayne Blend Light Roast: Greyfurt, elma, karamel ve kavrulmuş fındık aromaları sunan narenciye, tatlı ve karmaşık aromaya sahip hafif kavrulmuş bir kahve karışımı.

Biscayne Körfezi’ni ve memleketini korumakla ilgilenen Dirk, kahve markasının yaratılmasına ilham veren Biscayne Körfezi’nde yaşamı değiştiren bir deneyime tanık oldu. “2020 yazında sudaki oksijen yetersizliğinden koyda büyük bir balık öldürüldü. Ölü balıkların arasında en küçük kızım ve oğlumla koyda yürürken ölü denizayısını gördüm. Kızgın ve üzgündüm. Bu deneyimle ertesi sabah büyük bir yardıma ihtiyacım olduğunu düşündüm. Sabah kahvemi yudumlarken ve körfeze bakarken aklıma bir fikir geldi. Biscayne kahvesi doğdu” dedi. “Çocuklarımın ve tüm ailelerin Biscayne Körfezi’nin büyüsünü benim yaptığım gibi deneyimlemelerini istiyorum. Umarım bu kahve, Biscayne Körfezi’nin gelecek nesiller için korunmasına yardımcı olmak için farkındalık yaratacaktır.”

READ  Mükemmel mimari karışımı

Biscayne Coffee, yerel toplulukta şimdiden büyük ilgi görüyor. Şimdi tüm 42’de bulunan resmi kahve. gerilim yönetimi boyunca tatil kiralama Güney Florida Alan. Ayrıca Biscayne Coffee resmi sponsordur.Günaydın Misafirperverliği“Podcast ve” Morning Brew “bülteni.

Biscayne Kahve satın alınabilir 23 Mayıs 2022 PazartesiVe yalnızca çevrimiçi olarak satılır http://www.biscaynecoffee.com. Kahve poşetleri satın alabilirsiniz $ 18.96 (Yılın anısına Miami Kuruluş: 1896). Ayrıca, seyahat kupaları, kahve kupaları, T-shirtler ve yalıtımlı bardaklar dahil olmak üzere çok çeşitli Biscayne kahve malzemeleri çevrimiçi olarak satın alınabilir. 3,99 $.

Daha fazla bilgi ve nereden satın alabileceğiniz için, adresini ziyaret edin. http://www.biscaynecoffee.com. Biscayne Coffee’nin yüksek çözünürlüklü görüntülerini indirmek için buraya tıklayın Burada.

Facebook: https://www.facebook.com/biscaynecoffee

Instagram:https://www.instagram.com/biscaynecoffee/

Tic Tac Toe: https://www.tiktok.com/@biscaynecoffee

Web Işığı:https://www.youtube.com/channel/biscaynecoffee

Biscayne Kahve Hakkında:

Piskan KahvesiDirk Hospitality Ventures tarafından piyasaya sürülen, verici bir tavır ve harika bir fikirle kurulmuş çevre dostu bir kahve markasıdır: kavrulmuş kahvenin tadını çıkarmak Miami Biscayne Körfezi’ni ve vahşi yaşamını gelecek nesillerin keyfini çıkarması için korurken. Biscayne Kahve CCOF Organik ve Adil Ticaret Sertifikalı. Biscayne kahve satışlarının %10’u bağışlanacak Biscayne Körfezi Vakfı, Kar amacı gütmeyen bir kuruluş Güney Florida, Biscayne Körfezi’ndeki su yollarının sağlığı, güvenliği ve sürdürülebilirliği konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Biscayne kahvesi, çeşitli lezzetli el yapımı, yerel demlenmiş, tadı güzel kahvelerin yanı sıra kahve kupaları, bardaklar ve markalı ürünler içerir. Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://www.biscaynecoffee.com/

Hakkında Steve Dirk– Durk Ağırlama Girişimleri

doğup büyüdüm Miami, Steve Dirk Restoranlar, oteller, kiralık tatil yerleri ve konaklama işletmelerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip deneyimli danışman. Durk, kapsamlı kariyeri boyunca, üst düzey lüks ve yaşam tarzı otel markalarının yöneticisi olarak yiyecek ve içecek operasyonlarını yönetti. Lowes Hotels, Mandarin Oriental, Nobu Hotels, Trump Hotels, Delano ve Viceroy’daki görev turları sayesinde, konaklama işletmesinin daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için benzersiz bir şekilde uygundur. 500’den fazla lider otel grubuyla Dirk, kurucu Türk Otelcilik Girişimleri Tam hizmet veren bir danışmanlık ve start-up danışmanlık firması, restoranlar, tatil köyleri, tatil kiralama ve start-up’larla çalışan konaklama çözümleri konseptinden hareket etmektedir. Durk, sektöründe sunucu ve içerik oluşturucu olarak profilini genişletmeye devam ediyor Ağırlama RehberiDinleyicileri bu liderlerin hayatlarında bir yolculuğa çıkarmayı amaçlıyor – inişler ve çıkışlar, vahşi dönüşler ve öğrenilen dersler.

READ  Lady Jocks, Turks ve Caicos'u 7-0 yendi - Haber Odası Guyana

Türkiye’de bulunan Forbes, Miami Herald, Deco Drive ve Time Out. PGA Şampiyonaları, Fortune 500 konferansları ve Bon Jovi ve Post Malone gibi sanatçılarla konserler gibi etkinlikleri kolaylaştıran bir dizi deneyimin yanı sıra South Beach Şarap ve Yemek Festivali için Super Bowl partileri. Dirk, misafirperverlik için en iyi 25 sosyal medya sitesinden biri seçildi Uluslararası Otelcilik Şirketi.

Medya iletişimi

Cessie CeradoCessie c. İletişim, 1 7862950493, [email protected]

heyecan, LinkedIn

Source Dirk Hospitality Ventures