Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cubs, Dominic Smith ile tartıştı

Cubs, Dominic Smith ile tartıştı

imzadan sonra cody bellinger Bugün bir yıllık 17,5 milyon dolarlık bir anlaşmaya göre, Cubs başka bir solak vurucuya daha sahip olabilir. MLB.com’dan Anthony DiComo Ekibin şu kişilerle görüştüğünü bildirmek: Dominik Smith kış toplantılarında Mets ona teklif vermeyince Smith serbest kaldı.

Smith, geçtiğimiz iki sezonda mücadele etti, geçen yıl kısmen yırtılmış bir büyüyü atlattı ve 2022’de başlamadı. JD Davis Sonunda kendini küçük ligler için seçilmiş buldu. 2022’yi tek bir home run olmadan .194/.276/.284’lük bir galibiyet serisi ile tamamladı, bu da ortalama 67 wRC+’nın çok altında bir değer için iyi.

Bununla birlikte, Smith kariyerinde pek çok umut vaat etti ve bazı yönlerden koşulların kurbanı oldu. 27 yaşındaki oyuncu, 2013’te genel klasmanda 11. sırada draft edildi ve küçükler arasından geçtiğinde düzenli olarak ilk 100 aday listesinde yer aldı. 2017 ve 2018’de ana ligde biraz zaman kazandı, ancak 2019’da 197 maçta 11 home run ile .282/.355/.525’i keserek hücum vaadini gösterdi. O da aynı yıldı Alonso Evi Sahneye hücum etti ve Smith’i sol sahada biraz zaman geçirmeye zorladı ve burada defansif olarak zayıf çıktı.

DH’nin 2020’de Ulusal Lig’deki varlığından güç alan Smith, pandemi nedeniyle kısalan bu sezonda on home run ile .316/.377/.616’yı keserek isabetine devam etti. Bununla birlikte, 2021’de sakatlık onun gücünü tükettiği için işler arka planda kaldı, Smith olaya bir kez daha bakamadı ve Mets, beklenen 4 milyon dolarlık tahkim maaşını ödemek yerine teklif vermemeyi seçti.

2022’deki rakamları pek ilgi uyandırmayacak olsa da, onun cömert avantajını yeniden keşfetmek için onunla seyahate çıkmak isteyen takımlar için mantıklı olacaktır. Tabii ki, Smith’in New York’ta yaşadığı sorunlardan biri, düzenli oyun süresinin olmamasıydı, bu nedenle, zaman onu yüksek profilli bir bench press olarak görse de, en azından başlayabileceği fırsatları aramaya daha meyilli olabilir. Başlangıç.

READ  2022 Britanya Açık Tahminler, Seçimler, Oranlar: Rory McIlroy ve Victor Hovland'ı St Andrews'da Yenebilecek Dört Kişi

Şu anda sahip oldukları yavrular Matt Mervis Ve Alfonso Rivas İlk temel ve belirlenmiş vuruş yuvaları işaretlenmiştir, bu nedenle orada Smith gibi bir oyuncu eklemek için kesinlikle yer vardır. Cubs’ın da onunla uzun vadeli bir ilgisi vardı, DiComo, Cubs’ın Mets ile geçen yaz Smith’i de içeren bir takası görüştüğünü ekliyor. bu Işınlar ve Kraliyetler Her ikisi de bu sezonun başlarında Smith’e ilgi göstermişti.