Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cuma günü borsada jim cramer’ın izleyeceği en iyi 10 şey

Cuma günü borsada jim cramer’ın izleyeceği en iyi 10 şey

READ  Çin Halk Bankası, yuanın dolar karşısında 16 yılın zirvesine çıkmasının ardından müdahale etti.

9 Haziran Cuma günü izlenecek en iyi 10 şey

1. Kısa basışlar. neden olmuş kervan(CVNA) Perşembe günü %55’ten fazla arttı. kendini beğenmiş (UPST) f onaylar (AFRM) ayrıca şimdiye kadarki çiftler yılının üstünde güzel ışık patlamalarına da tanık oldu. Eylem, erken bir hareketin değil, geç aşamadaki bir hareketin işaretidir. Hurdaya yanlış genişleme. JPMorgan, 2023’te %411’lik devasa bir artışın ardından CVNA’da hisse senedi sunmaya hazır olun diyor. DocuSign (DOCU) Araf, yeni dikey ve gerçek büyümeyle sona eriyor. Buradan çok güzel bir hikaye olabilir. Wall Street’te birkaç fiyat hedefi artışı.

2. tesla (TSLA) Cuma günü erken saatlerde %6 daha yükseldi ve 10 seanslık galibiyet serisini uzatmaya çalıştı. bu kez Genel motorlar (GM), Elon Musk’ın elektrikli araç hızlı şarj ağını kullanmayı kabul ederek mücadeleye katıldı. General Motors haberlerde %4’lük bir artış elde ediyor. Hisse senedi kulübünün nasıl olduğunu izleyin kale (F) Ürkütücü çünkü insanlar belki de 6 milyar dolarlık nakit akışının gerçek olduğunu fark ediyor. Morgan Stanley analisti Adam Jonas, bunun tüketiciler ve otomobil üreticileri için harika olduğunu söylüyor.

3. için başka bir açık maktoum gün, Standart & Poor’s 500 ve Nasdak. Gelecek hafta: Fed toplantısı ve enflasyon verileri. S&P 500’ün Perşembe günkü kapanışı, endeksin ayı piyasasının dibine vurduğu Ekim ayında hisse senetlerinde yeni bir boğa piyasasının başladığını doğruladı. Kulüp üyelerinin bildiği gibi boğanın aylardır, aylardır ve aylardır geri döndüğünü söylüyorum.

4. Donald Trump, federal suçlamalarla itham edilen eski veya başka türlü ilk ABD başkanı oldu. Salı günü Miami’deki federal mahkemeye çıkarılması emredildi. CNBC Live Blog’da gün boyunca ücretler ve sonuçlarla ilgili güncellemeler için tekrar kontrol edin.

READ  Elon Musk'ın Twitter'ı satın alma anlaşması tehlikede

5. Kulüp adı için hedef fiyat tuzakları Palo Alto Ağları (PANW), Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. TD Cowen hisse başına 235 dolardan 260 dolara çıkıyor. Piper Sandler 240 dolardan 250 dolara gidiyor. Dürüst olmak gerekirse Piper, eskisi kadar iyi olmayanlar da dahil olmak üzere tüm siber güvenlik hisselerini seviyor. savunulabilir (TENB)f sekizli (OKTA). Hem Quinn hem de Pepper, PANW’de satın alma bonuslarına sahiptir.

6. BMO Capital, Club Holding’in fiyat hedefini yükseltti Microsoft (MSFT) hisse başına 347 dolardan 385 dolara yükseldi. Üstün (Satın Al) derecesini korur. MSFT, yapay zekada liderdir. Jefferies, Microsoft’un satın alma anlaşması için “itiraz etmek ve onaylamak için sıfırdan fazla fırsat” görüyor Activision Blizzard (ATVI).

7.
için çok sayıda PT takviyesi Adobe (ADBE): Citi hisse başına 365 dolardan 462 dolara çıktı. Analistler, hisse senedinin şu anda ters döndüğünü söylüyor; Hükümetlerin engellemek istediği bekleyen figma anlaşmasıyla ilgili endişelere rağmen.

8. Citi fiyat hedefini düşürdü M&T Bankası (MTB) hisse başına 150 $’dan 150 $’a yükseldi (ve Satın Alma derecesini koruyor). Analistler, FDIC’nin değerlemesine ilişkin 2023 tahminlerini düşürdü. Hepsi inmek zorunda.

9. Amaç (TGT), Citi’de bir satın alma kesintisi ve PT’de 177 $’dan hisse başına 130 $’a büyük bir indirim aldı. Vay canına, trafik hızla yavaşlıyor. Analistler bkz. Walmart (WMT) yararlanıcı olarak.

10. Şehir indirimleri yüzük takı (SIG) fiyat hedefi hisse başına 82 dolardan 68 dolara yükseldi. Düğün nişanı zayıf. Yakında bir SIG dönüşü beklemeyin. Analistler, 2024 mali yılı hisse başına kazanç (EPS) tahminlerini düşürdü.

(görüldü Burada (Jim Kramer Charitable Trust’taki hisselerin tam listesi için.)

Jim Cramer ile birlikte CNBC Yatırım Kulübü’nün bir abonesi olarak, Jim bir işlem gerçekleştirmeden önce bir işlem uyarısı alacaksınız. Jim, yardım fonu portföyünde bir hisse alıp satmadan önce ticaret uyarısı gönderdikten sonra 45 dakika bekler. Jim, CNBC’de bir hisse senedinden bahsederse, ticareti gerçekleştirmeden önce ticaret uyarısının verilmesinden sonra 72 saat bekler.

Yukarıdaki yatırım kulübü bilgileri, şart ve koşullarımıza tabidir ve Gizlilik Politikası, feragatnamemizle birlikte. Yatırım Kulübü ile bağlantılı olarak sağlanan herhangi bir bilgiyi almanız nedeniyle personel tarafından hiçbir güvene dayalı yükümlülük veya görev oluşturulmayacaktır. Belirli bir sonuç veya garantili kar yoktur.

READ  Facebook CEO'su Twitter Kafes Maçı İstiyor - Çeşitli