Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Danny Bonaduce, beyin ameliyatı geçirmeden önce Seattle’da bir ev satıyor

Danny Bonaduce, beyin ameliyatı geçirmeden önce Seattle’da bir ev satıyor

Ünlü Haberleri

5 Haziran 2023 | 08:52

Danny Bonaduce, beyin ameliyatı geçirmeden önce Seattle’daki evini satmaya karar verdi çünkü tasarım durumu için çok “tehlikeli” idi.

Temsilciler tarafından temsil edilen ikametgahı ‘Partridge Ailesi’ olarak listelenmiştir. George ve Melanie Beasley1,6 milyon dolara, TMZ diyor Pazartesi günü, çok katlı kat planı artık onun yaşam tarzına uymuyor.

Bununla birlikte, halka açık listeye göre, piyasada yaklaşık 20 gün geçirdikten sonra Bonaduce, talep fiyatını şimdiden 100.000 $ düşürdü.

2.178 metrekarelik evde üç yatak odası, üç banyo ve bir şefin mutfağı var. Ayrıca büyük bir gardıroba ve tüm şehrin panoramik manzarasına sahiptir.

Danny Bonaduce, beyin ameliyatından önce Seattle’daki evini 1.6 milyon dolara listeledi.
Google Haritalar
Partridge Ailesi gencine hidrosefali teşhisi kondu.
realdannybonaduce / Instagram
2.178 metrekarelik evde üç yatak odası, üç banyo ve bir şefin mutfağı var.
George Beasley

63 yaşındaki Bonaduce, aylardır gizemli hastalıktan muzdarip ve “100 doktor” ile görüştükten sonra kendisine Mart ayında hidrosefali teşhisi konduğunu geçen hafta açıklamıştı.

Bu bozukluğa beynin derinlerindeki ventriküllerde (boşluklarda) beyin omurilik sıvısının anormal bir şekilde birikmesi ve beyin dokusu üzerinde zararlı bir baskı oluşturması neden olur.” Ulusal Sağlık Enstitülerine göre.


Seveceğiniz daha fazla Sayfa Altı için…


Ev, Seattle’ın geniş manzaralarına hakimdir.
George Beasley

Oyuncu, madde bağımlılığıyla mücadele ettikten sonra ayık olan radyo DJ’i oldu, durumu nasıl geliştirdiğini bilmiyor ama birkaç teori paylaştı.

TMZ’ye “Pek çok aptalca şey yaptım” dedi. “Bir realite şovunda kafama gitarı dayadım ve canım çok yandı. Belki de bütün bunlar bununla ilgili.

“265 kiloluk profesyonel bir atlet olan Jose Canseco yüzüme yumruk attı. Ve bu arada, yere çarpmadım; [I] Onu her zaman ayaklarımda tuttum. “

Büyük Bonaduce havuzlarından biri.
George Beasley

Bonaduce, Pazartesi günkü operasyon sırasında cerrahların kafasına bir şant ve biriken sıvıyı boşaltmak için bir dren yerleştireceklerini açıkladı.

“Tanı doğruysa hemen yüzde 50 daha iyi olacağım” dedi.

READ  Film hayranları yanıltıcı fragman nedeniyle dava açabilir, American Movie Judge Rules

Beklediği geri kalanına rağmen Bonaduce, bir daha asla boks yapamayacağını veya koşamayacağını söyledi.

İstenen fiyat şimdiden 100.000$ düşürüldü.
George Beasley
Bonaduce ameliyatı sırasında, cerrahlar semptomlarını hafifletmek için eski oyuncunun kafasına stent ve drenaj yerleştirecekler.
realdannybonaduce / Instagram

“Buradan mutfağa tek başıma gidebilirsem bravo!” aktı

Bonaduce’un teşhisi, karısı Amy Railsback’in Bonaduce’un sözlerini gevelediğini ve dengesini kaybettiğini fark ettikten sonra bir dizi testten geçmesi gerektiğini açıklamasından bir yıl sonra geldi.

Eski profesyonel güreşçi hastanede beş gün geçirdi, ancak Haziran 2022’de “Günaydın Amerika” izleyicilerine doktorların felç olasılığını dışladığını ancak bir teşhis koyamadıklarını söyledi.


daha fazla yükle…
https://pagesix.com/2023/06/05/danny-bonaduce-selling-seattle-home-ahead-of-brain-surgery/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL’sini kopyalayın