Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, Chicago şovunda böcek yuttu – Billboard

Taylor Swift, Chicago şovunda böcek yuttu – Billboard

Taylor Swift, 4 Haziran Pazar gecesi Koşu IRA’ları Turu için Chicago’daki Soldier Field’da hafta sonunu tamamlarken sahnede bir böcek yuttu. Havayı ve zamanı değiştirmeyi planlayabilirsin ama Swift bu akşamki akşam yemeğini yanlış planlayamazdı.

Keşfetmek

Keşfetmek

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri izleyin

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri izleyin

Swift sahnede yüzünü kapatıp içerideki kalabalığa arkasını dönerken, “Az önce bir böcek yuttum,” diye inledi. sonsuza kadar set, o sırada “Endue It” e götürmek üzereydi. İnandırıcı olmayan bir şekilde iyi olacağını söyleyerek onu silkelemeye çalıştım. “Bu sadece aptalca,” dedi, başını sallayarak ve böceği tükürmeye çalışarak.

“Lezzetli,” diye tıkandı.

“Aman Tanrım,” diye devam etti Swift. “Bunu hiçbirinizin görmemiş olma ihtimali var mı?” Bunu kahkahaları ve öğürmesi takip etti.

Swift, “Bu gece yine olacak,” diye tahminde bulundu. “Çok fazla hata var. 1000 tane var.”

Akşamın erken saatlerinde, mikrofon sorununu da sakince gülümseyerek hallettim. “Lover” ı başlatmaya çalıştı ama arıza kimsenin duyamayacağı anlamına geliyordu. Çok gösterişli mikrofonunu normal bir mikrofonla değiştirmek için yanında bir sahne teknisyeni gelene kadar mikrofonla uğraşmayı ve sorunu gidermeyi denedi.

“Tamam arkadaşlar, yeniden başlayalım. Bunların hiçbiri olmadı… Haydi anılarımızda bir saniye duralım ve onları geri getirelim. Bunların hiçbiri olmadı. 36 saniye öncesine döndük” diye şaka yaptım.

Iras Tour’un Chicago ziyareti bazı yanlış adımlar gördü. Cumartesi gecesi Swift “beynini kırdığı” için kendi kendine gülüyordu: “22” sırasında sevimli bir genç hayranını onunla sahneye davet etmeye çalıştı, sonra bunun güvenli bir fikir olmadığını anladı.

Aşağıda, Swift’in Chicago gecesi üç talihsiz ama komik anını (hata, mikrofon) önceden yüklediği ve şovun ortasında sosyal medyada dolaşan hayran videolarında anlattığını izleyin.

READ  Eurovision 2022'de Ukraynalı Kalush Orkestrası İtalya'nın Torino kentinde yapılacak Büyük Final'e katılma hakkı kazandı.