Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Danny Bonaduce ciddi bir sağlık korkusundan sonra beyin ameliyatı geçiriyor

Danny Bonaduce ciddi bir sağlık korkusundan sonra beyin ameliyatı geçiriyor

Özel

Danny Bonaduce

beyin ameliyatı oluyorum…

Ciddi bir sağlık korkusundan sonra

Danny Bonaduce Bıçağın Altına Girmek… Yürüyememesine veya dengesini sağlayamamasına neden olan ciddi bir sağlık korkusunun ardından beyin ameliyatı olmaya hazırlanıyor.

Oyuncu ve radyo sunucusu TMZ’ye şunları söyledi… Gizemli bir hastalık için yüzlerce doktorla görüştükten sonra, Mart ayında kendisine nihayet hidrosefali teşhisi kondu… beyinde sıvı birikmesinin neden olduğu nörolojik bir bozukluk.

Ameliyat Pazartesi günü yapılacak ve semptomları hafifleteceği umut ediliyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında, “The Partridge Family” yıldızı, karısının konuşmasının durduğunu ve yürüme ya da denge yeteneğini kaybettiğini fark etmesi üzerine çölyak hastalığıyla savaşmaya başladı. 5 gün hastanede kaldı ve bir dizi testten geçti. Doktorlar felç olasılığını dışladı, ancak bir teşhis koyamadı.

Danny kimsenin nasıl bu kadar kötü bir duruma düştüğünü kesin olarak bilmediğini söylese de, bunun yıllar içinde kafasına koyduğu tüm aşınma ve yıpranmayla ilgili olup olmadığını merak ediyor… suratına gitar çalmak ve boks yapmak gibi. jose canseco.

Danny, ameliyatın beynindeki sıvıyı şant yoluyla boşaltacağını söylüyor.

Bu arada, Danny radyo programını evinden yapıyor.

Elbette Danny, ameliyatın her şeyi düzeltmeme ihtimalinin her zaman olduğunu kabul ediyor… ama görünüşe göre ameliyathaneye doğru bir ruh hali ile giriyor.READ  'FBI' sezon finali, Teksas'ta okul saldırısından sonra CBS tarafından çekildi - The Hollywood Reporter