Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, müzik dünyasının en zengin ikinci kadını: Forbes

Taylor Swift, müzik dünyasının en zengin ikinci kadını: Forbes

ünlüler

1 Haziran 2023 | Öğleden sonra 4.30

Forbes döneminde.

List’e göre Taylor Swift, tahmini net değeri 740 milyon dolar olan müzik dünyasının en zengin ikinci kadını. Forbes Perşembe yayınlandı.

33 yaşındaki “Karma” şarkıcısı, 580 milyon dolarlık net serveti olan Madonna’nın yanı sıra 540 milyon dolarlık serveti Beyoncé’nin önünde.

Swift genel sıralamada 34. sırada “Amerika’nın Kendi Kendini Yapmış En Zengin Kadınları” Liste, 13 numara Oprah Winfrey (2,5 milyar dolar) ve 1 numara Diane Hendrix (15 milyar dolar) dahil zengin şirketlerin yer aldığı liste ABC Supply, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çatı kaplama malzemelerinin en büyük toptancı distribütörüdür.

Swift’in net değeri ancak geçen yıl biletler satışa çıktığında Ticketmaster’ı tartışmalı bir şekilde çökerten “Eras Turu”na devam ettikçe büyüyebilir.


Taylor Swift, 20 Mayıs’ta Foxboro, Massachusetts’te Gillette Stadyumu’ndaki Eras Tour durağında performans sergiliyor.
Getty Resimleri

Massachusettsli bir anne, kızına bir şovda eşlik etmek için iki Swift biletine 4.500 dolar harcadığını iddia etti – sadece 19 yaşındaki onun yerine bir arkadaş alması için.

Bu arada onun sayesinde milyarder olan Rihanna Super Bowl devre arası şovu ve harika Fenty Güzellik Makyaj şirketi, tahmini net değeri 1,4 milyar dolar olan “En Zengin Kendi Kendini Yapan Kadınlar” listesinde birinci sırada yer aldı – Swift’in rakamını tam olarak ikiye katladı.

35 yaşındaki “Bitch Better Have My Money” şarkıcısı, genel listede 20. sırada yer alıyor.
“Amerika’da kendi kendini yetiştirmiş kadınlar” listesi.


Swift, onuncu stüdyo albümü Midnights’ı Ekim ayında çıkardı.
TAS Hak Yönetimi için Getty Images

Geçen hafta, Rihanna bir sergilemek için TikTok’a gitti. Büyük pırlanta yüzük 600.000 dolar değerinde olduğu söyleniyor.

O da vardı gala ile buluştu kimin karıştığı iddia ediliyor 25 milyon dolarlık Cartier takıları Mayıs ayının ilk göz alıcı Pazartesi gününden önce.

READ  'FBI' sezon finali, Teksas'ta okul saldırısından sonra CBS tarafından çekildi - The Hollywood Reporter


daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/06/01/taylor-Swift-2nd-richest-self-made-woman-in-music-forbes/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL’sini kopyalayın