Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dom DeSandro’nun Pazar günü oynaması yasaklanacak

Dom DeSandro’nun Pazar günü oynaması yasaklanacak

Pazar gecesi Philadelphia ile Dallas arasında oynanan maçta başka bir tartışma yaşanırsa, Eagles güvenlik şefi Dom DeSandro düzeni sağlamak için orada olmayacak.

Bir lig kaynağına göre DiSandro Pazar gecesi oynanacak maç için sahaya çıkamayacak.

Kaynağa göre bu bir yorum değil. DeSandro’nun günlük görevlerini yerine getirmesine, takımla seyahat etmesine ve Pazar günü normal maç günü sorumlulukları ve toplantıları için sahada olmasına izin verilecek. Soyunma odasına da girmesine izin veriliyor. Ancak maç sırasında yedek kulübesinde bulunamaz.

Cuma günü dernek ofisinde durumla ilgili bir toplantı yapıldı. NFL, DiSandro ile 49ers’ın defans oyuncusu Dre Greenlaw arasındaki çekişmeyi tüm yönleriyle incelemeye devam ediyor.

DiSandro, Pazar günü 49ers-Eagles maçında saha ile yedek kulübesi arasındaki beyaz şerite girdi. DiSandro’ya (bir nevi) yumruk atan ve yüzünü kazıyan Greenlaw ile temas kurdu. Her ikisi de kovuldu.

NFL, 13 Eylül’de takımlara, oyuncu olmayanlar için geçerli oyun günü kurallarını hatırlatan bir not yayınladı. Bu hafta bir not daha gönderildi.

Kartallar, DiSandro’nun davasının durumuna ilişkin yorum talebine hemen yanıt vermedi.

READ  Karl-Anthony Towns toparlandı, Anthony Edwards Minnesota Timberwolves'ta 1. Oyunda kazandığı 36 galibiyetle ayrıldı