Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dodgers’ın NLDS listesi Craig Kimbrel’i içermiyor

Dodgers'ın NLDS listesi Craig Kimbrel'i içermiyor

Dodgers bugün NLDS kadrosunu sağ el ile açıkladı Craig Kimbrel Kesim yapmamak. İşte kim yaptı…

sağ el testileri

solak testiler

yakalayıcılar

müdahale edenler

top oyuncuları

Dodgers, art arda 10. sezon için post-sezonda ve NL West, geçen yıl hariç bu sezonların her birinde kazandı. Ancak 2022, kulüp tarihinin en yüksek galibiyet toplamı olan 111-51’e gittiği için grubun en etkileyici olanıydı. Artık sınıf rakipleriyle karşılaşacaklar ve en iyi beş seride Padres’e karşı yarışacaklar.

Kimbrel’in listeden çıkarılması, kariyerinin çok değişken bir parçası olan bu konudaki son hamle. 2010’dan 2018’e kadar Kimbrel, sporun en baskın isabetçilerinden biriydi ve 1,91 ERA’ya ulaşırken, isabetçilerin %41.6’sı bir soğukluk yaşadı ve 333 isabet yaptı.

Ancak, o zamandan beri, sağ için bir rollercoaster oldu. Red Sox tarafından reddedildiği 2018 sezonunun ardından eleme teklifi aldı. Haziran ayı boyunca açık piyasada kaldı ve sonunda, taslak uygulandıktan ve artık draft hakkını kaybetmeye bağlı olmadığında Cubs ile anlaşma imzaladı. Sezonun neredeyse yarısını kaçırdıktan sonra, Kimbrel o yıl 6.53 ERA’yı yayınlayarak mücadele etti, ardından pandemi için kısaltılmış 2020 kampanyasını 5.28 ERA ile tekrar mücadele etti.

2021’in ilk yarısında, treni tekrar raylara oturtmuş, 36 2/3 koşuda saat 0.49’u ve Cubs’tan White Sox’a takas yapmış gibi görünüyor. Ancak, sarkaç takastan sonra diğer yöne döndü ve Kimbrel kasabadan geçtikten sonra 5.09 ERA puan aldı. Ancak Sox, Dodgers ile takas etmeden önce 16 milyon dolarlık opsiyonunu seçti. AJ Bullock. Kimbrel, Los Angeles için 22 kurtarış yaptı ama sonunda başardı o taşındı En yakın dönüş Eylül ayında geldi ve şu anda Bullpen’in grafiğinde, sakatlık seride ona bir yer açmadığı sürece, ek planların dışında bırakılacak kadar düşük görünüyor. Sezon başına 3.75 ERA’sı var ve lig ortalamasının %27.7 üzerinde, ancak önceki sezonlarının çok altında bir vuruş oranı var.

READ  Bu yıl sekiz franchise kartı dağıtıldı

Kimbrel’in dışlanması aslında Bullpen Dodger hakkında onun hakkında olduğundan daha fazlasını söyleyebilir. Genel olarak, Los Angeles futbol maçı Houston’dan 85 2/3 daha fazla puan almasına rağmen, kulübün mazlumları bu yıl 2.87 ERA puan aldı ve Astros’tan sonra ikinci oldu. Başlangıç ​​kalitesi, elit atak ve sağlam savunma ile birleştiğinde, bu yılın en iyi beyzbol takımının nasıl olduğunu görmek zor değil.