Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dave Chappelle, fotoğrafını trans karşıtı bir tweet’e dönüştüren Lauren Boebert ile poz veriyor

Dave Chappelle, fotoğrafını trans karşıtı bir tweet’e dönüştüren Lauren Boebert ile poz veriyor

komedyen Dave Chappelle Milletvekili almayacak. Lauren BoebertAyakta dururken garip davranışlar.

Chappelle Perşembe günü ABD Kongre Binası’nda Colorado Cumhuriyetçisi ile bir selfie verdi, ancak Boebert bunu X’te (kızlık soyadı Twitter) trans karşıtı bir mesaja dönüştürdü. buna göre birçok Haber kaynakları.

Komedyen ve Temsilci Ana Paulina Luna (R-Fla.) ile çekilen bir fotoğrafın yanı sıra Boebert şunları yazdı: “Yalnızca üç kişi yalnızca iki cinsiyetin olduğunu anlıyor.”

Chappelle suçlanmasına rağmen Transfobik materyaller kullanmak Sunumlarında Boebert’in mesajıyla ilişkilendirilmekten memnun olmadığı bildirildi.

Progresif influencer bloguna göre, Washington’daki Capital One Arena’daki stand-up performansı sırasında, siyasi uçurumu kapatmak için Boebert’in insani bir an için fotoğraf talebini kabul ettiğini ancak bundan “şok” hissettiğini söyledi.

Chappelle, “Beni aldatması çok yazık” dedi. Bir aktivite çağrısı. “Beetlejuice’e iki biletim vardı ve ona bir tane verecektim!”

Buna yol açan müzikal “Beetlejuice” oldu Halkın alay konusu Boebert’e yığılmak. O ve grup arkadaşları, Denver’daki bir müzik programından, gösteri sırasında el yordamıyla, e-sigara içtikleri ve konuştukları için atıldılar.

Chappelle’s Show’da olduğunu söyleyen Politico’dan Kevin Barron, X’te yazıldı Komedyenin “trans şakalarının geçmişi hakkında zekice şakalar yaptığını ve şöyle bir şey söylediğini: ‘Tam bu işi bitirdiğimizi düşündüğüm sırada beni geri çektin!’ “

Boebert’in bir sözcüsü Cuma günü HuffPost’a Chappelle’in “istediği gibi tanımlanabileceğini” söyledi. Durumun gerçeği bu. Sadece iki cinsiyet var.”

HuffPost yorum almak için Chappelle’e de ulaştı.

İlgili…

READ  Bugün Wordle: İşte Yanıt, 1 Aralık İçin İpuçları