Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Daytona 500 sonuçları ve güncellemeler

Daytona 500 sonuçları ve güncellemeler

Myatt Snider, Cumartesi gecesi Daytona International Speedway’de sezonun açılış Xfinity Serisi yarışının son turunda ateşli bir kazada yara almadan kurtuldu.

Sürücüler arkada bir pozisyon almak için manevra yaparken Snyder dış duvara çarptı. Başka bir araba ona çarptı, arabasının uçmasına neden oldu ve tellerin arabasından parçalar kestiği bir balıkçı çitine indi. Snyder hemen iyi olduğunu işaret etti ve arabadan indi.

Snyder, sol ayağında sakatlık olduğunu söylediği bir şeyden acı çekiyordu ve gelecek haftaki Auto Club Speedway yarışını sürebileceğini tahmin etti ve “benim kadar iyi olduğum için çok şanslı” olduğunu söyledi.

Şimdi NASCAR takımının sahibi olan Michael Jordan, Pazar günü Daytona 500’ü kullanacak olan sürücü Bubba Wallace ile ön sırada oturuyordu. (2013 ve 2015 yıllarında gemi kazalarında çok sayıda taraftarın yaralanmasından sonra tribünler arkadan kaldırıldı).

Jordan ve Team Jordan’ı yöneten Wallace için bir rahatlamaya çok yakındı. cıvıldamak“Tam önümüzde çılgın enkaz. Korkunç şeyler.”

“Hiçbirinin hepinize çarpmamasına sevindim,” Snyder tweet attı Wallace’a yanıt olarak.

Snyder’ın motoru uçtu ve Matt Mills’in arabasına çarptı.

Snyder, yatan hasta bakım tesisinden ayrıldıktan sonra gazetecilere verdiği demeçte, “Bu son döngü ve herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve ben mümkün olduğunca çok ivmeyi korumaya çalışıyorum.” “Bir destek hissettim ve sonra arabanın iyi gittiğini hissetmeye başladım ve ‘Bok. Burada bir tura katılabilirim. Kesinlikle öyleydim.”

Yüzü geriye dönükken, “Yarış pistini görmeye başladım ve ‘Tamam, o ilerledikçe daha iyi oluyor’ dedim. “Sanırım sol kıç çite doğru esnemeye başladı ve sonra çit onu yakaladı ve bu gerçekten her şeyi paramparça etmeye başladı.”

Sağdaki son turda Austin Hill AJ Allmendinger’i geçerek yarışı kaza anında kazandı.

READ  Bulls, NBC Sports Chicago'ya karşı üst üste dördüncü mağlubiyetinde 21 sayı farkla Nets'e yenildi.