Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NBA All-Star Maç Skoru Paket Servisi: Stephen Curry’nin 3 sayılık vuruşu, LeBron James maçı kazananı çalma şovu

NBA All-Star Maç Skoru Paket Servisi: Stephen Curry'nin 3 sayılık vuruşu, LeBron James maçı kazananı çalma şovu

Cumartesi gecesi yapılan dud smaç yarışması sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, gerçek All-Star maçı Pazar günü bunu fazlasıyla telafi etti. Stephen Curry, 50 sayıya ulaşan 16 3 gollük All-Star Maçı rekoru ile tüm zamanların şovunu yaptı ve LeBron Takımı olarak ilk Kobe Bryant All-Star Maçı MVP ödülünü kazandı – bir LeBron James’in gücüyle yürüyen süveter—Durant’ın takımı vahşi Elam Sonu’nun sonunda 163-160 puan topladı.

İşte Cleveland’daki harika bir geceden üç paket servis.

1. Steve nükleer silaha dönüyor

İlk üç çeyrekte kimsenin savunma oynamadığı bir oyunda bile, Carrie’yi onun kadar ateşli izlemek, koltuğunuzdan heyecan verici bir şekilde zıplamaktan başka bir şey değildi. Adamın takasından bahsettiğimiz gibi 16 – on altı! – 3 atış, Paul George’un (2016) sahip olduğu 9 atışlık önceki rekoru kırdı.

Bu çekimlerdeki mesafeyi de eklerseniz, hem Carrie hem de LeBron’un doğduğu Akron’a gidebilirsiniz. Cleveland, Curry’nin Cavs pahasına üç şampiyonluk kazanmasına pek düşkün değil, ancak Curry’nin çılgına dönmesini izlemenin yarattığı enerji sarsıntısını kimse inkar edemez. Curry, All-Star Oyunlarında genellikle en iyi durumda değil ve şu ana kadar onun için zorlu bir şut sezonu oldu, ancak Pazar gününün başından beri ateşliydi.

LeBron James maçtan sonra “Steve, hadi ama dostum” dedi. “Bu adam farklı bir gezegenden.” “Kelimenin tam anlamıyla koluna bağlı bir robot keskin nişancı var ve onu bıraktığında, sadece kendisi değil, yerdeki, tribünlerdeki, televizyondaki, telefonlarındaki herkes, ne izliyorsanız izleyin, bunun olacağını düşünüyorsunuz. Ve 10’dan 9’u, bazen 10’u. 10’da 9’u, gerçekten içeri giriyorsun. Yani, orada olmak ve Akron’daki o çocuğun yaptığı gibi ateş etmesini izlemek inanılmazdı. İnanılmazdı.”

2. Ürdün İçindeki LeBron Kanalları

Harika bir şut gecesi geçirmeyen LeBron, 11 üçlükünden dokuzunu kaçırdı ve rakipsiz vuruşlar ve smaçların birleşimine rağmen maçı yüzde 50’den az bir oranla bitirdi, ancak gülünç derecede zor bir vuruşla tam doğru şekilde bitirdi. takımı için galibiyeti mühürlemek için soluyor.

READ  76ers vs. Raptors skoru: Joel Embiid ve James Harden, Philadelphia'yı 2. Maçta Toronto'ya karşı yönetirken canlı güncellemeler

Bu atışı daha önce nerede gördük? Bu Michael Jordan’a çok benziyor. Maçtan sonra uzun uzadıya Jordan’ın küçük bir çocukken ve nihayetinde bir NBA oyuncusu olarak onun üzerindeki etkisinden bahseden LeBron’da bu kayıp değildi.

LeBron, “Bu geceki maçı kazandıran şutun bu kadar sıkıcı olması ve MJ’den bu kadar ilham alması çılgınca” dedi.

LeBron oyununun galibi hakkında kısa bir bağlam hatırlatması. Elam Ending, dördüncü çeyrekte saati çalıştırmak yerine hedef skorla oynuyor.

Hedef puan, üç çeyrek sonra ilerleyen takımın toplamına 24 puan eklenerek hesaplanır. Bu sayı 163’e ulaştı. LeBron ona soluk soluğa vurdu

Ve o atışın zorluğundan bahsedebilir miyiz? Bu, MJ’in ve bu konuda rahmetli Kobe Bryant’ın bir şutu gibi gelebilirdi, ancak genellikle bu adamlar dirseğe yakın veya taban çizgisi boyunca gerildi. Bu, momentumunun her bir onsu sepetten düştüğünde yaklaşık 20 fitti. Bırakın şutu kenara çekmek için gereken güç, ürkütücü.

3. İnsanlar İçin Ja Morante Şehri

Kendime bir daha asla konuşmayacağıma söz verdiğimde Cumartesi gecesi korkunç daldırma yarışmasından ikinci kez bahsedeceğime inanamıyorum, ama bu şey çok kötü kokuyor. NBA’in gelecek yıl bunu telafi etmesinin tek yolu mu? Ja Morant’a girin!

Bu adam bir dunker için tamamen yabancı, dikey patlatma, kolay atletizm ve daha önce gördüğümüzden emin olmadığım saf bitirme gücünün bir karışımı. Derek Rose en iyi döneminde aklıma geliyor ama bence Morant başka bir seviyede.

Önce, başının arkasını bir çıkıntıya çarpmaya yaklaştıktan sonra bir ters sokağa attı.

Daha sonra 360 Alley’i Trae Young’ın 40 metrelik lobunun izniyle bitirdi.

Her ikisi de muhtemelen Cumartesi gecesi yarışmasını kazanır. Ve bir oyunun içindeydiler. Bu adama açık bir pist ve smaç yaptığı yarışmayı planlamak için biraz zaman verin ve o bizi LaVine-Gordon/Jordan-Dominique/Vince Carter’ın görkemli günlerine geri götürecek.