Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Deadpool 3, Ryan Reynolds Marvel – The Hollywood Reporter’ı Yönetecek Shawn Levy’i Aldı

Deadpool 3, Ryan Reynolds Marvel - The Hollywood Reporter'ı Yönetecek Shawn Levy'i Aldı

Shawn Levy Rehberlik için istismar edildi – veya belki de hedef alınmalı – ölü liste 3.

Yönetmen yıldızla işbirliği yapmak için görüşmelerde bulunuyor Ryan Reynolds Marvel mülkleri için, daha önce 20. yüzyılın pandemi dönemi hitinde işbirliği yaptıktan sonra, Özgür adamyeni çıkan bilim kurgu macera filmi, Adam’ın ProjesiNetflix’te.

Hayranlar, kötü adam, şiddetli ve tabii ki komik olan başka bir bölüm için biraz şarkı söylüyorlar. ölü liste Josh Brolin’i Cable ve Zazie Beetz’i Domino olarak ekleyen 2018 devam filminden bu yana seri.

ilk kayıt ölü liste (2016) Tim Miller’ın yönettiği. Filmin ikinci bölümü David Leach tarafından yönetildi.

Reynolds’un sık sık birlikte çalıştığı Rhett Reese ve Paul Wernick, ilk iki filmin senaryolarını yazdılar ve şu anda üzerinde çalışıyorlar. Deadpool 3. Animasyon dizileriyle tanınan Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Logelin Bob BurgerDaha önce, komedi Rob Liefeld ve Fabian Nicieza’daki karaktere dayanan franchise’ın üçüncü bölümünün senaryosu üzerinde çalıştı.

bu ölü liste Orijinal film 783,1 milyon dolar hasılat elde ederken, devam filmi dünya çapında 785,8 milyon dolar hasılat elde etti.

Bu ilk olacak ölü liste Disney’den sonraki film, ilk iki filmi yayınlayan 20th Century Fox’u satın aldı. Bu haber, Disney’in kısa süre önce Netflix serisini Disney+’a taşıyacağını duyurmasının ardından geldi. Bu teklifler şunları içerir: pervasız Ve cezalandırıcıHangi ile birlikte ölü liste, Disney markasının en olgun Marvel içeriğidir. ilk iki ölü liste Filmler şu anda Disney + ‘da mevcut değil ve o sırada Marvel’in Disney’in aile dostu ücretleri arasında R dereceli franchise’ı devam ettiremeyeceği endişesi vardı. Ardından CEO Bob Iger, bu endişeleri şu sözlerle yatıştırdı: ölü liste R dereceli kalabilir.

READ  Chicago banliyölerinde "Evde Tek Başına" evi piyasaya çıkıyor

yayın tarihi ölü liste 3 belirsiz.

—Boris Kate bu hikayeye katkıda bulundu.