Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Delta Force, Battlefield’s Broken Crown için geliyor

Delta Force, Battlefield’s Broken Crown için geliyor

Sınırlı bir seri olan Delta Force oyun serisini hatırlamayanlar için pek bir şey kaçırmazsınız. 1998’de ilk oyun PC’de yayınlandı ve aynı adlı askeri birliğe dayanan bir Milsim sınır başlığına sahipti. 2009’da kısa ömürlü serinin son oyunu piyasaya sürüldü – ancak şimdi tam bir yeniden başlatma ortaya çıktı ve Battlefield’ın biraz kırık tacı için geliyor gibi görünüyor.

Otuz saniyelik kısa bir klipte, Tencent’in TiMi Studio Group tarafından geliştirilen yepyeni Delta Force oyununa bir göz atıyoruz. Tanıdık değilseniz, TiMi COD Mobile, Pokémon Unite ve Arena of Valor gibi oyunlardan sorumlu Çinli bir stüdyodur.

Delta Force, stüdyonun en son projesi ve ilk bakışta Battlefield Battlefield’dan çıkmaya çalışıyor gibi görünüyor.

Delta Force 14 yıl sonra geri dönüyor

Gamescom’un açılış gecesi şovunda tam bir açıklama planlandı, ancak şimdilik, yakın zamanda çevrimiçi olarak yüklenen otuz saniyelik fragmanı izlemeyi seçmemiz gerekecek:

İlk bakışta biraz kafa karıştırıcı gibi görünse de, bildiklerimizi ortaya koyalım:

  • 2001 filmi Black Hawk Down’ı ortaya çıkaran Somali’deki askeri operasyon olan 1993 Mogadişu Savaşı etrafında dönen tek oyunculu bir kampanya var. Bu özel operasyon, Delta Force operatörlerinin kapsamlı katılımıyla övündü.
  • Geniş, açık haritalarda kara, deniz ve hava savaşlarını birleştirecek “büyük ölçekli PvP” savaşlarını içeren devasa bir çok oyunculu teklif var. savaş alanı?

Garip bir şekilde, fragman, “doğru” olarak kabul edilmeyebilecek ve büyük ölçekli çok oyunculu ortamın fantezi doğasını geliştirmek için tasarlanmış gibi görünen unsurları ortaya koyuyor. Örneğin, tatar yaylarından “ok bıçakları” ateşlendi kesinlikle Mogadişu Savaşı sırasında bir hiçtin.

Ayrıca bir askerin bileğe takılan bir tür cihaz kullanarak “güçlendiğini” görüyoruz – yine, 1990’ların başında Birleşik Devletler Ordusu tarafından kullanıldığını görmediğimiz bir şey değil. Bu zaman çizelgesine bağlı olmayan silahlar, araçlar ve binekler var, bu nedenle Delta Force’un Battlefield 2042’deki Portal kipine çok benzeyen birkaç “Dönemi” geçeceğini varsayabiliriz.

READ  Exec, Horizon'un VR Meta platformunda çok fazla hata olduğunu ve çalışanların bunu yeterince kullanmadığını söylüyor

Bu notta, 30 saniyelik fragmanda doğrudan Battlefield 2042 demosundan çekilmiş olabilecek görüntüler var ve videoda doğrudan Call of Duty’den alınmış Desert Eagle’ın ateş etmesi gibi sesler var.

Battlefield şu anda siperde, sayısız başarısızlığın ve sürekli azalan bir oyuncu tabanının ağırlığı altında. Delta Force devreye girip büyük ölçekli muharebe tacını alacak mı?

Bu garip bir kombinasyon – 22 Ağustos’ta tam açıklama gerçekleştiğinde daha fazlasını öğreneceğiz.


Daha fazla Insider Gaming haberi için Modern Warfare 3’ün BETA başlangıç ​​tarihini ortaya çıkarmış olabilecek sızıntı haberimize göz atın.