Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mortal Kombat 1 ön siparişi, Johnny Cage’in büyük kombinasyonlarını ve mükemmel güneş gözlüklerini seven oyuncuları getiriyor

Mortal Kombat 1 ön siparişi, Johnny Cage’in büyük kombinasyonlarını ve mükemmel güneş gözlüklerini seven oyuncuları getiriyor

Mortal Kombat 1 ön sipariş betası Cuma günü Xbox ve PS5 oyuncuları için yayına girdi ve beraberinde oyuncuların denemesi için birkaç yeni karakter ve bazı güçlü geri dönen karakterler getirdi. Bugüne kadarki en ünlüsü, ünlü enerjisi, büyük takımları ve şaşırtıcı güneş gözlükleriyle hayranlarını kazanan Johnny Cage gibi görünüyor.

Mortal Kombat alt dizininde, en yüksek gönderilerden birinin üzücü bir başlığı var, “Bu galibiyet bana 500 dolara mal oldu.” Li Mi’nin Johnny’yi bitirmek üzere olduğu gösterilir, sadece güneş gözlüklerinin havada dönüp yüzüne çarpması için.

Oyuncu, “Betada çok eğlenceli, hepsini denedim ama Johnny’nin bu kadar iyi tıklamasını beklemiyordum” diye yazdı.

akan başka bir konu başlığı, “Şakalar, öldürücü büyücü, telefon. Johnny birinci sınıf!” Cage’in “Johnny, Johnny, Johnny” tezahüratları üzerine Sub-Zero’ya güçlü bir saldırı başlatan ve bir noktada onu kameraya ezen bir maçın öne çıkan özelliklerini içeriyor.

Bir oyuncu, “Mk1’den beri büyük bir Johnny olarak … ilk gülen kişi olarak, Cage bu oyunda çok iyi,” diye yazdı. “Ateş topunu özlüyorum ama onunla ilgili her şey altın [sic] Çabuk basın, yeni gölge efektleri çok havalı görünüyor,[هس[sic] Mükemmellik, her küçük detay, mükemmellik. “

Mortal Kombat favori geri dönüyor

Johnny Cage, o zamanın yıldız aksiyon kahramanı Jean-Claude Van Damme’den sonra modellenen orijinal Mortal Kombat’tan bu yana bir dizi güç merkezi oldu. Karmaşık biyografisi, Shao Kahn’ın güçleri tarafından öldürülmesini ve birkaç kez diriltilmesini içerir, bir noktada Johnny Cage’in Ölümü adlı bir film çeker.

Liu Kang tarafından yeniden başlatılan bir evrenin yer aldığı Mortal Kombat 1’de Cage, yeni Ateş Tanrısı tarafından işe alındığında kutsal bir kılıç kullanır.

Cage, Kenshi, Kitana, Liu Kang ve Sub-Zero’nun yanı sıra San Diego Comic-Con sırasında ortaya çıkan Li Mei’ye katılıyor. Ön sipariş beta ayrıca Sony’nin Kameo, Blade, Kano ve Jax sürümlerini de içerir.

READ  Motorola Edge 40 Pro ciddi bir amiral gemisi - en azından kağıt üzerinde

Cuma günkü beta lansmanından bu yana, hayranlar Johnny Cage deneyimiyle çok eğlendiler. Tanınmış dövüş oyunu oyuncusu Sonicfox, beta yayınlandıktan kısa bir süre sonra Cage’in 24 vuruşunu fark etti.

Diğer hayranlar, Johnny Cage’in bir rakibin yüzünü parçalamayı ve binlerce beğeni arasında bir selfie çekmeyi içeren korkunç cinayetinden keyif alıyor.

Ancak hayranların çoğu, Hollywood küstahlığı ve sosyal medya fenomeni flaşının mükemmel karışımı olan halka açık kişiliğini seviyor gibi görünüyor.

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1’in bu yılın başlarında duyurulmasından bu yana sürekli olarak yeni karakterler buluyor. Çıkışta 24 Mortal Kombat 1 karakteri olacak ve DLC aracılığıyla Peacemaker ve Homelander dahil altı karakter daha eklenecek.

Summer Game Fest sırasında Mortal Kombat 1 oynadık ve oldukça etkilendik. Uzun soluklu dizinin yaklaşan girişiyle ilgili tüm sorularımızı yanıtlayan Ed Boon ile de tanıştık.

Mortal Kombat 1 ön sipariş betasının 18 Ağustos’tan 21 Ağustos’a kadar sürmesi planlanıyor. Pazartesi günü sabah 8’de PT’de sona erecek. Oyunu ön sipariş verenler kullanabilir. Mortal Kombat 1, 14 Eylül’de Xbox, PS5, Switch ve PC’de piyasaya sürülecek.

Kat Bailey, IGN Haber Direktörü ve Nintendo Voice Chat’in yardımcı sunucusudur. tavsiyen var mı the_katbot’ta ona doğrudan bir mesaj gönderin.