Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Idina Menzel’in şirketi artık Scooter Braun tarafından yönetilmiyor – The Hollywood Reporter

Idina Menzel’in şirketi artık Scooter Braun tarafından yönetilmiyor – The Hollywood Reporter

Bırakın gitsin: Idina Menzel’in şirketi artık Scooter Braun tarafından yönetilmiyor.

Tony ödüllü yıldıza yakın bir kaynak diyor ki Hollywood Muhabiri 2019’da kendisiyle sözleşme imzaladığını açıkladıktan sonra Ocak ayında yetenek yöneticisinden ayrıldı.

Geçtiğimiz birkaç gün Brown için dramatikti: Demi Lovato’nun yetenek menajerinden ayrıldığı haberi Pazartesi günü geldi ve geçen hafta Facebook News, Justin Bieber’ın Brown’dan ayrıldığını bildirdi. Kısa süre sonra Brown’un ekibi raporun yanlış olduğunu söyledi. Bu hafta internette Ariana Grande’nin on yıl sonra teknik direktörden ayrıldığı ve J Balvin’in Mayıs ayında Brown’dan ayrıldığı yönünde söylentiler ortaya çıktı.

Menzel, Balvin ve Lovato hâlâ Müzik Müşterileri listesinde müzik müşterisi olarak listeleniyor Braun Scooter Projeleri web sitesi. SB Projects ayrıca Ozuna, Dan + Shay, David Guetta, Quavo, Black Eyed Peas, Ava Max, Carly Rae Jepsen ve daha fazlasını yönetiyor.

Menzel, “Tony” filmindeki rolüyle üç Tony Ödülü adaylığı almış ve 2004 yılında Müzikal Dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmış bir Broadway yıldızıdır. fenalık. 2013’te Elsa karakterini seslendirerek pop yıldızı benzeri bir başarı elde etti. dondurulmuş“Let It Go” şarkısı hit oldu ve 9 kat platin sertifikasına sahip oldu (satılan 9 milyon adede eşdeğer). Menzel son zamanlarda şu rollerde yer aldı: Hayal kırıklığına uğradım, Cinderella Ve Amerikalı katil. Ayrıca filmde Adam Sandler’la beyazperdede yeniden bir araya gelecek. Barıma davetli değilsinonun karşısında oynadıktan sonra Kesilmemiş değerli taşlar.

Menzel, Daytime Emmy Ödülleri, Billboard Müzik Ödülleri ve Amerikan Müzik Ödülleri’ne aday gösterildi. 2019’da Hollywood Walk of Fame’de bir yıldız aldı ve 2022’de Disney Efsanesi seçildi.