Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Destiny 2 baskınının tamamlanması 19 saat sürüyor ve her yerdeki Muhafızlar için muhteşem bir son görevin kilidini açıyor

Destiny 2 baskınının tamamlanması 19 saat sürüyor ve her yerdeki Muhafızlar için muhteşem bir son görevin kilidini açıyor

The Final Shape baskınını tamamlayan ilk Destiny 2 klanı, bilim kurgu nişancı oyununun kapsamlı hikayesini tamamlamak üzere tüm Muhafızlar için son bir görevi açtı.

Parabellum klanının Kefaretin Sınırı’na ulaşması 19 saat sürdü ve bu ne büyük bir zaferdi ama en büyük sürpriz, ara sahneler Destiny’nin destansı on yılının sonunu işaret ederken, şimdiye kadar gizli olan görevin artık kullanılabilir olmasıydı. Baskını kendileri geçip geçmediklerine bakılmaksızın tüm oyuncular.

Kader 2: Son Form | Öğle yemeği tanıtımı [UK].YouTube’da izle

Excision adı verilen görev, 12 oyuncuyu, en katı Muhafızların bile kalbini zorlayacak, baş döndürücü bir kreşendoya götürüyor.

Gizli görevle ilgili haberler hızla yayıldı ve “ateş ekiplerindeki oyuncuların sünnet faaliyetini tamamlarken tüm sahneleri görememesi” ile ilgili bir dizi BAT hatasıyla sonuçlandı. Sonuç olarak Bungie, oyunculara aktiviteye tek başlarına katılmalarını tavsiye etti ve ara sahneleri kaçıran herkesin bunları Excision’ın anlatı versiyonunda tekrar izleyebileceğini önerdi.

Artık sorunlar “çözülmüş” gibi görünüyor, ancak 12 üyeli bir görev olmasına rağmen Bungie, oyuncuların “tam deneyimi elde etmek için Excision’ın anlatı versiyonuna en fazla 6 ateş ekibi üyesiyle başlamalarını” tavsiye ediyor.

Ama bu hepsi değil. Bungie ayrıca, 10 Haziran’da İngiltere saatiyle 16:00’da (PT 08:00) ekibin “Destiny 2’nin gelecek yılını” ayrıntılarıyla anlatan bir canlı yayın sunacağını da doğruladı.

Bazıları bu sunumun bir sonraki Destiny macerası hakkında daha fazla ayrıntı sağlayabileceğinden çok heyecanlı olsa da, bu mesajın önemli kısmı bunun Destiny ile ilgili olmasıdır. 2yani Destiny 3 hakkında çok şey öğrenmemiz pek mümkün değil. Ama kim bilir – Bungie her zaman bizi şaşırtmayı sever!

Doğal olarak bazı oyuncuların resmi çıkış tarihini beklemesine gerek kalmadı; DLC, genişleme paketinin bu hafta başındaki resmi lansmanından kısa bir süre önce PS5’te geçici olarak kullanıma sunulmasının ardından çevrimiçi olarak sızdırıldı.