Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Detroit Lions, üst sınır ayarlamalarında 8 milyon doların üzerinde kazanıyor, şimdi 36 milyon dolarlık maaş üst sınırına sahip

Detroit Lions, üst sınır ayarlamalarında 8 milyon doların üzerinde kazanıyor, şimdi 36 milyon dolarlık maaş üst sınırına sahip

2022 serbest oyuncu kumarı, 14 Mart Pazartesi günü saat 12:00 ET’de başlayacak, ligin yeni yılı hazırlanmakta ve iki gün sonra serbest ajansın resmi açılışı yapılacak.

Gibi Detroit Aslanları Kendilerini serbest oyuncu kadrosuna hazırlarken, kadrolarında ayarlamalar yapmaya başladılar. Geçen hafta aslanlar:

Not: Sürekli güncellenen yazımızda tüm hareketleri görebilir ve listeye genel bir bakış elde edebilirsiniz: 2022’ye giden her Lions oyuncusu için sözleşme durumu

Bu hafta bilinmeyen en son haber, NFL’nin ligin maaş sınırını sona erdirdiği, 2022 için 208.200.000$ temel ayar. Bunun için biliyoruz hedef numara ol Bir süredir, ancak hala belirsiz olan şey, her takım için maksimum maaş rakamıydı.

İşte bunun nasıl oluşturulduğu. Ligin koyduğu alt kapaktan başlayarak ve ekleyerek Takım Uzantısı, takıma özel düzenlemeler eklemenin yanı sıra (şartların karşılanmadığı, yani ödüllerin kazanılmadığı veya oyun çeklerinin kazanılmadığı 2021 sözleşmelerine göre yapılan düzenlemeler), maksimum harcama tutarına ulaşırsınız. Siyah için bu formül şöyle görünür:

208.200.000 USD (birincil) + 1.079.476 (uzantı) + 8.401.096 USD (düzenlemeler) = 217, 680 ve 572 dolar

Bu yeni maksimum miktar, bu sezon NFL’deki en büyük beşinci miktardır. OverTheCap.com’a göre.

Maaş tavanı belirlendiğine göre, mevcut üst sınır alanını belirlemek için, yalnızca en üstteki 51’in maaş sınırına ulaşabileceğini göz önünde bulundurarak, Lions’ın 2022 için şu anda sahip olduğu sözleşmelere bakmamız gerekiyor. OTC’ye göre, Lions’ın 25.8 milyon dolarlık alanı var, ancak henüz çiçek sorunu için ayarlanmadı, bu da 10.4 dolar daha eklendiği anlamına geliyor. (Not: Bu numaralar aşağıdakiler tarafından desteklenmektedir: NFLPA Maaş Takibi)

Yani, bu koşullara bağlı olarak, Aslanlar 2022 sezonuna daha fazla puanla giriyor. 36 milyon dolarlık maaş sınırı alanıVe OTC tahminlerine göre NFL’de tahmini 6. sıra.

Maaş sınırında her zaman olduğu gibi, işler akışkan kalır. Josh Reynolds’ın sözleşmesi henüz açıklanmadığı için henüz hesaba katılmadı, ancak OTC tahminlerine dayanarak, Lions mevcut kapasite alanında ilk altı veya yedi takım arasında kalacak.

READ  Spencer Turkelson, Tigers'ın galibiyet serisine son verdi

Lionlar ayrıca sezon dışı planlarında draft sınıfları için parayı hesaba katmak zorundadırlar. OTC projelerine mal olacak Tüm tahminlerini tutarlarsa yaklaşık 16 milyon dolar. Yine, tüm takımların bunu akılda tutması gerekiyor ve aslanlar şapkaları açıkken hala sağlam olacak.

Tabii ki, Lions daha fazla alana ihtiyaç duyduklarına karar verirse, bazı oyuncuların sözleşmelerini de yeniden yapılandırabilirler, Bu sezon dışı hakkında daha önce açıkladığımızancak şu anda bu tür bir hareketi yapmak için aceleleri yok.

Günün sonunda, Aslanlar yeniden yapılanmanın ikinci yılında yetenek ekleme konusunda cesur olmak için yeni yıla sağlam bir şekilde giriyorlar.