Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Prince’in 156 milyon dolarlık mülkü üzerindeki savaş 6 yıl sonra sona erdi

Prince'in 156 milyon dolarlık mülkü üzerindeki savaş 6 yıl sonra sona erdi

üzerinde mücadele Prens156 milyon dolarlık mülk, müzik efsanesinin ölümünden altı yıl sonra nihayet sona erdi.

Pazartesi günü bir Minnesota yargıcı, geç ikona ait nakit, müzik hakları ve diğer varlıkları iki holding şirketi arasında eşit olarak paylaştırdı: Üç üvey kardeş ve danışmanlarından oluşan bir grup tarafından kontrol edilen Prince Legacy LLC; ve mülkteki payını diğer üç üvey kardeşten satın alan müzik yayıncılığı şirketi Primary Wave tarafından kontrol edilen Prince Oat Holdings LLC, insanlara göre.

2016 yılında aşırı doz fentanilden hayatını kaybeden Prens, vasiyet yazmadı Üvey kardeşleri yasal mirasçılardı, çünkü çocukları ve kocaları yoktu. Billboard’a göre.

Mülkte “açıklanmayan bir hisseyi” kontrol eden ve Prince Legacy LLC ile ortaklığı olan iki danışmandan biri olan L. Londell McMillan, anlaşmanın ünlü projesi de dahil olmak üzere Prince markalı projelerin bir dalgasına kapı açacağını öne sürdü. Minneapolis’in dışındaki Paisley Park evi. .

Prince, Miami’deki 2007 Super Bowl’da devre arası gösterisi sırasında sahne alıyor.

AP Fotoğrafı/Alex Brandon, Associated Press aracılığıyla

“Prens’i 13 yıldan fazla bir süredir temsil ediyorum ve müzik endüstrisinde reform yapmak için yeniliklere öncülük ettim – ve onun müziğinden, film içeriğinden, sergilerinden, ürünlerinden ve Paisly Park’tan harika varlıkları ve kataloğu ile aynı şeyi yapmayı umuyoruz. [sic] etkinlikler, markalı ürünler ve daha fazlası,” diye Billboard’a bir e-posta gönderen Macmillan, “Bu çok tarihi ve heyecan verici bir zaman. Prens artık dinlenmek için neredeyse özgür.”

Prince, yaşamı boyunca müziği ve imajı üzerinde sıkı bir kontrole sahip olduğu biliniyordu.

Birincil Dalga, Billboard’a yaptığı açıklamada, şirketin mülkün kapatılmasının “artık sona ermesinden” “son derece memnun olduğunu” söyledi.

Primary Wave, “Geçen yıl mülkte ek olası hisseler satın aldığımızı ve mülkiyet payımızı %50’ye çıkardığımızı duyurduğumuzda, amacımız Prince’in eşsiz mirasını korumak ve büyütmekti” dedi. “Gayrimenkul varlık dağılımı ile güçlü ve verimli bir çalışma ilişkisini dört gözle bekliyoruz.”

Bu hikaye, Prens kardeşler ve bir holding şirketi arasındaki ilişkiyi netleştirmek için güncellendi.