Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Devler .500’e düştü, Cubs’a karşı art arda altıncı yenilgiye uğradı – NBC Sports Bay Area & California

Devler .500’e düştü, Cubs’a karşı art arda altıncı yenilgiye uğradı – NBC Sports Bay Area & California

Yaklaşık üç aydır ilk kez Giants 0,500’lük bir beyzbol takımı haline geldi.

San Francisco, Chicago Cubs’a karşı üst üste beş maç kaybederek Çarşamba günkü serinin finaline ulaştı ve resmi olarak 70-70’lik bir rekora geriledi ve üst üste altıncı mağlubiyeti Windy City’deki galibiyetle sınırlandı.

Giants’ın sol oyuncuları Alex Wood (L, 2 1/3 IP, 5 H, 5 ER, BB, 2 K), Cubs’ın sol oyuncuları Jordan Wicks’e (G, 6 2/3 IP, 9 H, 2 ER, K) karşı startı aldı ve Sıcak bir Chicago kadrosuna karşı erkenden mücadele etti.

Temeller yüklü ve ilk vuruşun sonunda iki çıkışla Wood, üsleri temizleyen bir double’ı Cubs’ın sağ saha oyuncusu Seiya Suzuki’ye teslim ederek Chicago’ya erken 3-0 öne geçti.

Orta saha oyuncusu Cody Bellinger, üçüncü çeyreğin sonunda bir dışarıda RBI double ile başka bir Cubs vuruşuna müdahale etti. Wood’un yerine yardımcısı Ryan Walker geldi ve RBI teklisini üçüncü kaleci Nick Madrigal’e iki çıkış ve iki çıkışla teslim ederek Cubs’ın galibiyetini 5-0’a çıkardı.

Giants’ın zorlu hücumu oyunun büyük bölümünde puansız kaldı ve Cubs erken liderliğini geliştirmeye devam etti.

Chicago’lu yakalayıcı Miguel Amaya, dördüncü turun sonunda John Brebbia’yı seçti ve atanmış smaçör Christopher Morrell, altıncı turun sonunda Sean Manaea’dan bir RBI teklisi alarak Cubs’ın farkını 7-0’a çıkardı.

Giants, üçüncü kaleci Casey Schmidt’in Luis Matos adına evini ikiye katlaması, yakalayıcı Joey Bart’ın fedakarlık sayısını ikinci sıraya koyması ve Schmidt’in daha sonra üçüncüden gol atarak Chicago’nun galibiyetini 7-2’ye düşürmesiyle nihayet yedinci sıranın zirvesine ulaştı.

Bellinger, yedinci turun sonunda Manaea’da tek başına home run yaparak oyundaki ikinci RBI’sini topladı ve Cubs’ın galibiyetini 8-2’ye çıkardı.

Sekizinci ve dokuzuncu vuruşlarda her iki hücum da sessizdi ve Cubs, Giants’ı seri olarak mağlup etti.

READ  Lakers, Jordan'ı eklemekle ilgilenen 76ers DJ Augustin'i imzalamak için DeAndre Jordan'dan vazgeçti.

Giants Talk Podcast’ini indirin ve takip edin