Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Matthew Stafford: Eşimin genç oyuncularla bağlantı kurma konusundaki yorumları çok da önemli değildi

Matthew Stafford: Eşimin genç oyuncularla bağlantı kurma konusundaki yorumları çok da önemli değildi

Kelly Stafford, kocası Rams’ın oyun kurucusu Matthew Stafford’un da aynısını yaptığını söylediğinde kaşlarını kaldırdı. Bağlanmakta zorlanıyorum Genç meslektaşlarıyla birlikte. Ancak Matthew Stafford, Rams’ın soyunma odasındaki bu yorumların pek önemli olmadığını söyledi.

Stafford, medyanın Kelly’nin yorumlarını dikkate aldığını ve onlarla birlikte hareket ettiğini ancak oyuncuların bunlara pek dikkat etmediğini söyledi.

Stafford gazetecilere, “Bunun her şeyden çok sizlerden kaynaklandığını düşünüyorum” dedi. “Koltuğumun altında bir gazete ve gözlüklerle buraya gelecektim. Ortamı ayarlayın ama meğerse burada gazete bile bulamıyormuşsunuz, o yüzden bunu yapamadım. Keyfini çıkarın, ama hayır, harikaydı. İşe gelmeyi seviyorum, bu adamlarla çalışmayı seviyorum ve hepsi bunu biliyor.

Stafford, takım arkadaşlarıyla “kesinlikle” iletişim kurduğunu ve eşinin yorumlarına onlarla cevap vermesine gerek olmadığını söyledi.

“Hayır, sanırım bu adamlar benim nereden geldiğimi anlıyorlar. Beni her gün bu binaya girerken görüyorlar, işe nasıl gittiğimi biliyorlar, herkesle nasıl etkileşimde bulunduğumu biliyorlar ve biz bu konu üzerinde fazla düşünmedik. Sana karşı dürüst olmak gerekirse” dedi Stafford.

Stafford, sonuçta ne eşinin yorumlarında ne de takım arkadaşlarıyla iletişim kurma becerisinde herhangi bir sorun olmadığını söyledi.

Stafford, “Bu konuda pek endişelenmiyorum” dedi. “Soyunma odasındaki hiç kimse bu konuda endişelenmiyor, size söz verebilirim. Bunu tamamen aştık, dürüst olmak gerekirse bunu düşünmekten asla vazgeçmedik. Ama evet, çok da endişeli değilim.” bu konuda.”

35 yaşındaki Stafford, Pazar günkü Seattle’daki sezon açılışında genç Rams takımına liderlik ediyor.

READ  Prospect Jacob Amaya, Marlinler tarafından çağrıldı