Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Devlerin Shohei Ohtani’nin üç finalisti arasında olduğuna inanılmıyor – NBC Sports Bay Area ve California

Devlerin Shohei Ohtani’nin üç finalisti arasında olduğuna inanılmıyor – NBC Sports Bay Area ve California

Shohei Ohtani, 2024 ve sonrasında nerede oynayacağına dair kararını resmen verdi.

İki kez AL MVP’si ve süperstar serbest oyuncu, Cumartesi günü Los Angeles Dodgers’la 10 yıllık, 700 milyon dolarlık tarihi bir sözleşme imzalayarak, iki kez fenomen olan yıldızın MLB kariyerine nerede devam edeceğine dair aylardır süren spekülasyonlara son verdi.

Giants, bu yaz Ohtani’yi yoğun bir şekilde takip eden takımlardan biriydi ve tüm göstergelere göre onun hizmetleri için yarışan son birkaç takımdan biriydi.

Ancak New York Post’tan Jon Heyman, Ohtani haberinin ardından MLB Network’ün “MLB Tonight” programına katıldı ve Giants’ın Ohtani çekilişlerinde nereye ulaşmış olabileceğine dair bazı bilgiler verdi.

Heyman, “Size bildiklerimi anlatacağım ama açıkçası hiç kimse pek bir şey bilmeyecek çünkü bu çok gizli” dedi. “Dün gece geç bir saatte, Dodgers’ın onu yakalayacaklarını bilmediğini anladım, dolayısıyla dün gece veya bu sabah oldukça geç bir saatte Dodgers olarak bir araya geldiler. the Shohei Ohtani’yi aldıklarını anlayan bir ekip.

“Ve diğer fikrime göre üç finalist vardı: Melekler, Blue Jays ve Dodgers. Kesinlikle, Blue Jays açıkça yarıştaydı ve Melekler de öyleydi. Ve sanırım onlara Giants and Cubs diyebilirsiniz. ‘finalistler.’ Beş takım vardı.” “

Heyman’ın bahsettiği gibi Dodgers, Toronto Blue Jays ve Los Angeles Angels, Giants değil, Ohtani’nin Dodger blue Dawn’ı seçmeden önce arasında karar verdiği son üç takımdı.

San Francisco ve Chicago Cubs’ın Ohtani adına yarıştan resmi olarak ne zaman çekileceğini henüz bilmiyoruz ancak son gül törenine henüz ilerlememişler gibi görünüyor.

Giants’ın yıllar içinde birkaç yıldız oyuncunun ardından ikinci sırada yer alması, yıldızlara aç hayran kitlesini üzecek şekilde, belki de dördüncü ya da beşinci bitirmek, turuncu ve siyah taraftarları için daha az sinir bozucu olabilir. yoksa hayırmı. Belki de değil aslında.

READ  Boston Bruins, titrek ilk playoff'tan sonra kaleci Linus Olmark'a 'hiçbir şey koymayacak'

Giants Talk Podcast’ini indirin ve takip edin