Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Diablo 4 Ön Sipariş Rehberi – Standart, Deluxe ve Ultimate Sürümler

Diablo 4 Ön Sipariş Rehberi – Standart, Deluxe ve Ultimate Sürümler

Diablo 4Açık Beta’ya yaklaşıyoruz ve oyuna ön sipariş vermek erişim elde etmenin en kolay yolu. Bununla birlikte, 6 Haziran’da piyasaya sürülmeden önce kozmetik öğelerden oyuna erken erişime kadar bir dizi bonus öğeye erişmenizi sağlayan birkaç farklı sürüm var.

Oyunun tüm ön siparişleri, 17 Mart’tan 20 Mart’a kadar devam edecek olan açık betaya erken erişim sağlayacaktır. Ancak şunu belirtmek gerekir ki Diablo 4 Beta, 24 Mart’tan itibaren herkese açık olacak ve erişim 27 Mart’a kadar devam edecek.

Her bir kopyanın ne olduğunu ve nereden aldığınızı merak ediyorsanız, bir dakikanızı ayırın ve dinleyin (veya daha doğrusu okuyun).


Şeytan 4 Standart Sürüm

standart versiyonu Diablo 4 PC, Xbox ve PlayStation için 69,99 ABD Doları karşılığında fiziksel ve dijital formatlarda şu adresten ön sipariş verilebilir: en iyi satın alımVe AmazonVe jim durVe Battle.netEk olarak PlayStation Ve Microsoft dijital vitrinler.

Standart Sürüm için ön sipariş vermek ayrıca aşağıdaki kozmetik öğelere erişmenizi sağlar.

Standart Sürüm, açık beta sürümüne ve birkaç kozmetik araca daha erişim sağlar

Resim: Activision/Blizzard

Diablo 4 lüks sürüm

Fiyatı 89,99 ABD doları olan Deluxe Edition, yalnızca dijital olarak şu adresten edinilebilir: Microsoft Ve Playstation Mağazaları veya baRtle.net. Oyunun parlak versiyonu, standart versiyonda bulunan her şeye ve ayrıca birkaç ek kozmetik öğeye erişmenizi sağlar.

  • cezbetmek montaj Diablo 4
  • Hilburn Kalkanı Mount Kalkanı Diablo 4

Yeni bir saykodelik binek almak harika ama Deluxe Edition’ı seçmek onu da açar Diablo 4Sezonluk Savaş Bileti, oyunun asıl çıkışından dört gün öncesine kadar tam oyuna erişmenizi sağlar.

Deluxe sürüm ayrıca özel bir takılabilir ve takılabilir zırh seti alır

Resim: Activision/Blizzard

Diablo 4 son sürüm

Tıpkı Deluxe Edition gibi, Ultimate Edition Diablo 4 Yalnızca dijital olarak kullanılabilir Battle.netve PlayStation veya Microsoft Mağazalarıancak 99,99 dolardan.

Oyunun bu yüksek seviyeli sürümünü almak, önceki sürümlerde bulunan her şeye, oyuna resmi çıkışından dört gün önce erişim de dahil olmak üzere sahip olmanızı sağlar, ancak aynı zamanda Battle Pass’ta 20 seviye atlamanıza olanak tanır ve size özel bir ifade kazandırır. Creator’s Wings.jargon Diablo 4.

Ultimate Edition sahipleri tüm alt düzey kozmetik öğeleri alır, ancak Battle Pass’ta ilk 20 seviyeyi de atlayabilirler.

Resim: Activision/Blizzard

Devamını oku

READ  AMD, En Yeni Sürücülerde Gürültü Engelleme Teknolojisi ve %92'ye Varan OpenGL Performans Artışı Sunuyor