Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dick Van Dyke, bu ayın başlarında Malibu’da bir araba kazasına karıştı.

Dick Van Dyke, bu ayın başlarında Malibu’da bir araba kazasına karıştı.

Yerel kolluk kuvvetleri, CBS News’e 97 yaşındaki aktör Dick Van Dyke’nin bu ayın başlarında bir araba kazasına karıştığını doğruladı. Tek arabalı kaza 15 Mart’ta Malibu’da meydana geldi. Aktörün bir evi olduğu yer.

Van Dyke, yıllar boyunca “Chitty Chitty Bang Bang”, “Mary Poppins” ve “The Dick Van Dyke Show” da dahil olmak üzere çeşitli televizyon ve film rolleriyle tanınır.

TMZ İlk haber veren oydu Çarşamba günü meydana gelen olayla ilgili olarak sokakların kirlendiği belirtildi. Los Angeles yağmur fırtınası acı çekiyordu. Oyuncunun kaza haberi internette hızla yayıldı.

Los Angeles County Şerif Ofisi’nin Malibu Lost Hills istasyonu, CBS News’e kazanın küçük bir çarpışma olduğunu söyledi.

Aktörün hangi yaralanmalara maruz kalmış olabileceği hemen belli olmadı. CBS News, Van Dyke’ın temsilcisine ulaştı ve yanıt bekliyor.

2021’de Van Dijk antrenmanını sergiledi “CBS Sabahları” Malibu’daki evinde Anthony Mason için mekik çekiyor. “95 yaşındayım. Birçok arkadaşım istemezdi” dedi. “Hepiniz beni dinleyin, size söylüyorum. Devam edebilirsiniz – ben hala dans edip şarkı söylüyorum.”

Aynı yıl, beklenmedik olduğunu söylediği Kennedy Center Honors’ta kutlandı ve “son birkaç aydır bunu nasıl elde edeceğini düşünmeye çalışıyordu.”

Ayrıca beş Emmy, bir Tony, bir Grammy ve bir BAFTA sahibidir. Ayrıca Screen Actors Guild’den Yaşam Boyu Başarı Ödülü aldı.

READ  “Boys in the Boat” kürek çekme hikayesiyle dramatik bir lisans alıyor