Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Terry Sanderson kimdir? Utah doktoru Gwyneth Paltrow’a Park City’de ‘vur ve kaç’ kaykay çarpışması nedeniyle dava açtı

Terry Sanderson kimdir?  Utah doktoru Gwyneth Paltrow’a Park City’de ‘vur ve kaç’ kaykay çarpışması nedeniyle dava açtı

Hollywood aktrisinden yaşam tarzı etkileyicisine dönüşen Gwyneth Paltrow, onu yedi yıl önce kendisiyle “kayak kazasında çarpıp kaçmakla” suçlayan bir adam tarafından açılan davayla karşı karşıya.

Kaza, 26 Şubat 2016’da Park City, Utah yakınlarındaki Deer Valley Resort’un bir parçası olan Mount Flagstaff’ın yamaçlarında, Paltrow ve emekli göz doktoru Dr. Terry Sanderson’ın Bandana Koşusu olarak bilinen yeni başlayanlar parkurunda çarpışması sonucu meydana geldi.

76 yaşındaki Bay Sanderson, Ocak 2019’da bir tazminat talebinde bulundu ve yaraları için 300.000 $ tazminat talep ediyor, bu da Paltrow’un kazanması ve yasal masraflarını karşılaması durumunda 1 $ token talep eden bir karşı dava açmasına neden oldu.

Oyuncu, davayı “temelsiz bir iddia” ve “ününü ve servetini sömürme girişimi” olarak nitelendirerek, “ne olduğunu çok net hatırladığını” vurguladı.

Dava nihayet 21 Mart Salı günü mahkemeye geldi ve her iki taraf da diğerinin hatalı olduğunu savundu.

Sanderson, yokuş aşağı yarıştıktan sonra film yıldızının ona çarptığı konusunda ısrar ediyor. “kontrol dışı” Mahkeme TV’ye göre.

Sırtına öyle bir kuvvetle vurdu ki, “kalıcı bir travmatik beyin hasarı, dört kaburga kemiği kırılması, ağrı, ıstırap, hayattan zevk almama, duygusal sıkıntı ve şekil bozukluğu” bıraktığını iddia etti.

Davacı şikayetinde, Paltrow’un yardım çağırmadan “ayağa kalktığını, döndüğünü ve arabayı sürdüğünü” ve onu “sersemlemiş, karda yayılmış, ağır şekilde yaralanmış” halde bıraktığını iddia ediyor.

“Bir kayak eğitmeni, Bayan Paltrow’u eğiten ancak kazayı görmeyen Deer Valley’e uçtu, yaralı Sanderson’ı gördü ve yanlışlıkla Sanderson’ı kazaya neden olmakla suçlayarak uzaklaştı.”

Paltrow, karşı giysisinde, koç Erik Christiansen’in kazaya gerçekten tanık olduğunu ve kendisinin sorumlu olmadığını düşündüğünü, çarpışmada kendisinin “tam bir darbe” aldığını ve bu nedenle o gün kayak yapmaktan vazgeçtiğini sözlerine ekledi. tehlikede.

READ  Brezilya polisi kızının annesini çalmak için psikolojik dolandırıcılık kullandığını söyledi

(GT)

konuşurken Ocak 2019’da basın toplantısı Sanderson, şikayette bulunduktan sonra avukatıyla birlikte, kazadan saniyeler önce “ormanda King Kong falan gibi bu histerik çığlığı duyduğunu” açıkladı.

Sonrasında bilincine girip çıktığını ve “kaburgalarının çok ağrıdığını” ve “beynine novokain enjekte edilmiş gibi hissettiğini” söyledi.

Bir muhabir tarafından Paltrow gibi “küçük” bir kadının, 1.60 boyunda ve 160 pound ağırlığındaki bir adamı nasıl yenebileceği sorulduğunda, Bay Sanderson, “Hız bunu açıklıyor” yanıtını verdi.

Kariyerini hastanede geçirdiği söylenen sağlık görevlisi, Soda Springs, Idaho’da muayenehaneve 30 yıllık deneyime sahip bir kayakçı olduğunu iddia eden, kazayla ilgili hesabında, bir video açıklamasında kazaya tanık olduğunu ve Paltrow’un “tam üstüne indiğini” söyleyen bir tanıdığı Craig Ramone tarafından destekleniyor. ve sonra yana kaydırırsınız.”

Bay Ramon, karşılaşma sırasında yıldızın “tek kelime etmediğini” ve yardım istemediğini söyledi.