Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dirk Hospitality Ventures “The Hospitality Mentor” Podcast’inin Lansmanını Duyurdu

Dirk Hospitality Ventures “The Hospitality Mentor” Podcast’inin Lansmanını Duyurdu

Steve Dirk tarafından sunulan “The Hospitality Mentor”, bu tür ilk podcast. Konaklama sektöründe lider profesyonellerin yolunu açmak.

Sektör söz konusu olduğunda, üst düzey liderlerin, yöneticilerin ve kurucuların bulundukları yere nasıl geldiğini hep merak etmişimdir. Nereden başladıklarını, onlara kimin rehberlik ettiğini, ne gibi zorluklarla karşılaştıklarını ve hedeflerine ulaştıklarında nasıl hissettiklerini hep merak etmişimdir. “Misafirperverlik Rehberi” hisseleri

Steve Dirk İle ilgili Türk Otelcilik GirişimleriMiami merkezli bir tam hizmet konaklama danışmanlık firması, yeni podcast’i “The Hospitality Mentor”u piyasaya sürüyor. Dirk, türünün ilk podcast’inde, sektörün en gözde rollerinden bazılarının önünü açan konaklama sektörünün önde gelen profesyonellerinden yararlanıyor. Dirk, dinleyicileri bu liderlerin hayatlarında bir yolculuğa çıkarıyor – iniş ve çıkışları, vahşi dönüşleri ve öğrenilen dersler.

James Beard Ödülü Sahibi: Durk’un şimdiden etkileyici bir konuk listesi var Şef Alan Susser, Ben TencereBeaker & Gray’de ortak, Brian ProctorStarwood Hotels Franchise Operasyonlarından Eski Başkan Yardımcısı, Tropical Distillers CEO’su Buzzy Sklar, Gabriel KonstantinTrump International Hotel & Tower Chicago’da Genel Müdür, Mary Rogers, Montaj Laguna Beach’te Genel Müdür, Mohan KokkaKimpton Surfcomber – South Beach’te Genel Müdür, Paul BreslinHorwath HTL Atlanta’da Genel Müdür, Victor FeriaTank Yönetiminde Genel Müdür ve Zach Bush, Diğerlerinin yanı sıra ünlü Miami Tiyatrosu, Ball & Chain’in sahibi.

“The Hospitality Mentor”un ilk bölümü 22 Şubat Salı günü başlıyor, ardından yeni bölümler Salı günleri yayınlanacak. Podcast, büyük akış hizmetlerinde mevcuttur-Elma, Spotify, Google, Amazon MüzikVe Hospitality.FM.

Turk, “Hepimiz en iyi rehberleri arıyoruz” dedi. “Sektöre gelince, üst düzey liderlerin, yöneticilerin ve kurucuların bulundukları yere nasıl geldiklerini hep merak etmişimdir.” Durk, nereden başladıkları, onlara kimin rehberlik ettiği, karşılaştıkları zorluklar ve hedeflerine ulaştıklarında nasıl hissettikleri ile ilgileniyordu. En sevdiği podcast’lerden çok şey öğrendiğini, ancak konaklama endüstrisinde var olan macera, yaratıcılık ve heyecandan yararlanmak istediği misafirperverlik podcast’ini henüz bulamadığını söyledi. Yani kendini yarattı.

READ  Chelsea, Fenerbahçe'nin yıldızı Attila Szalai için 20 milyon sterlinlik anlaşmaya vardı.

“The Hospitality Mentor” aracılığıyla Durk, dinleyicileriyle kendisinin ve konuklarının içgörülerini ve sektöre bakış açılarını paylaşmayı dört gözle bekliyor. “Misafirperverliğin harika dünyasında, onu yaratmak için gerçekten gerekenleri bulacaklar.” Ayrıca onlardan ilham almalarını istiyor: “Dinleyiciler, rapor ettikleri liderlerin ve yöneticilerin tıpkı kendileri gibi bir başlangıç ​​yapacaklarını bilmeliler.” Ve onun umudu, “The Hospitality Mentor”dan uzaklaşabilmeleri ve kariyerlerine yardımcı olacak ipuçları bulabilmeleridir.

Instagram’da “The Hospitality Mentor”u takip edin @the_hospitality_mentor Twitter’dan HospTheHospmentor Ve LinkedIn’de Ağırlama Rehberi Podcast’i

Türk Ağırlama Girişimleri Hakkında

Steve Dirk tarafından kurulan Dirk Hospitality Ventures, restoranlar, tatil köyleri, kiralık tatil yerleri ve start-up’larla çalışan konaklama çözümleri fikrinden hareket eden tam hizmet danışmanlık ve start-up danışmanlık firmasıdır. Dirk, başarılı kariyerinde lüks sektöründe 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve Dirk Forbes, The Miami Herald, Deco Drive ve Time Out’ta yer almış ve Super Bowl partileri ve The South Beach gibi etkinlikleri kolaylaştırmıştır. Şarap ve Yemek Festivali, PGA Şampiyonaları, Fortune 500 konferansları ve Bon Jovi ve Post Malone gibi sanatçılarla konserler. Dirk, Uluslararası Otelcilik Enstitüsü tarafından Konukseverlik Konusunda En İyi 25 Sosyal Medyadan biri seçildi.

Makaleyi sosyal medyada veya e-postada paylaşın: