Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Drake Bell, saldırgan Brian Beck'e destek mektubu yazan kişilerden özür alamadığını söyledi

Drake Bell, saldırgan Brian Beck'e destek mektubu yazan kişilerden özür alamadığını söyledi

Drake Bell, ID belgesel dizisinde ortaya çıktı Sette Sessizlik: Çocuk Televizyonunun Karanlık Yüzü Eski Nickelodeon diyalog koçu Brian Beck tarafından cinsel saldırıya uğradığı.

Dizi ayrıca Beck'e destek mektubu yazan kişilerin isimlerini de çıkardı, böylece yargıç cezayı verirken bunları dikkate alabilecekti. Belgesel dizisine göre hükümlü saldırganın yanında duran aktörler arasında James Marsden, Taran Killam, Çocuk dünyayla tanışıyor Yıldız Rider Strong ve Will Friedle da Büyüyen ağrıları Ebeveynler Joanna Kearns ve merhum Alan Thicke.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Bell, şu ana kadar Beck adına mektup yazan 41 kişiden hiçbirinin özür dilemek için kendisine ulaşmadığını söyledi.

Bell, programa verdiği bir röportajda, “Mektup yazan veya ona destek veren hiç kimseden herhangi bir özür veya pişmanlık duymadım” dedi. Sarah Fraser Gösterisi Dijital ses dosyası.

Bell, belgesel dizisinin mührün açılması için mahkemeye dilekçe vermesine kadar mektuplardan haberi olmadığını belirterek, şöyle konuştu: “Sonradan öğrendim yani ona destek veren, üzerinde çalışmaya devam eden çok kişi vardı.” Drake ve Josh“.

Şöyle devam etti: “Bu insanlarla her gün çalışıyordum ve onların arkadaşlarım olduğunu sanıyordum. Onlar güçlü konumdaki insanlardı ve benim patronlarımdı. Onlar yönetmendi, yapımcıydı. Etrafımın sarıldığını, güvende olduğumu düşündüğüm bir durumdu. Ben de kanserden kurtulduğumu, kanserden kurtulduğumu ve artık daha iyi olduğumuzu düşündüm. Ve dört yıldır onu destekleyen insanlarla birlikte çalıştığıma ve onların muhtemelen akıllarının derinliklerinde beni düşündüklerine ve onların arkadaşlarım olduğunu düşündüğüme dair hiçbir fikrim yoktu.

Strong ve Friedel, mektupları davayla ilgili yanlış bilgilere dayanarak yazdıklarını açıkça iddia ettiler ve Bell şunları söyledi: “Orada oturup 'Evet, bunu ben yaptım' diyorsunuz ama onların bunu tasvir etme şekli bu değil” – yani , “Bunu 41 Yetişkin diyecek şekilde çerçevelemeyi hayal edemiyorum: “Ah, peki, bu çok mantıklı, bunu bana nasıl söylersin, bu mantıklı.”

READ  Kral kayıtlı bir "Dostluk Eli" mesajı gönderir.

X Men Yapımcı Tom DeSanto bir açıklama yaptı insanlar “Eksik bilgilere dayanarak” bir mektup yazdığını ve “suçlamaların ciddiyetinin tam olarak farkında olmadığını” söyledi. DiSanto, Bell'den özür diledi ve “tüm suçlamalar hakkında tam olarak bilgilendirilmiş olsaydı, desteğimin tamamen durdurulacağını” söyledi.

Bell, DeSanto'nun özrü hakkında şunları söyledi: “Bu, dahil olan herkes için çok zor ve Brian gibi insanlar yaptıklarını yaptığında olan da budur; bir dalgalanma etkisi yaratır. Bu gerçekten güzeldi.”

Cairns ayrıca, Beck'e yazdığı destek mektubunun “tamamen yanlış bilgilere dayandığını” keşfettiğini ve “şu anda bildiklerimi bilseydi, mektubu asla yazmayacağını” söyledi.