Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Drew Barrymore, Yazarların Grevi Sırasında Talk Show’un Geri Dönüşünü Savundu – The Hollywood Reporter

Drew Barrymore, Yazarların Grevi Sırasında Talk Show’un Geri Dönüşünü Savundu – The Hollywood Reporter

Drew Barrymore, devam eden Yazarlar Birliği grevi sırasında talk şovunu prodüksiyona geri döndürme yönünde neden tartışmalı bir karar verdiğini açıklıyor ve yeni bir videoda eleştirmenlere, onun grevi olmadan prodüksiyona devam etmek için “şu anda yapabileceğim veya söyleyebileceğim hiçbir şey olmadığını” söylüyor. “Tamam” yazarlar.

Barrymore, Cuma günü Instagram’da yayınladığı video açıklamasında (altta), CBS Media Ventures’ın daha önceki bir iddiasını yineledi: Drew Barrymore Gösterisi WGA’nın grev kurallarına “uyumlu olarak” geri dönecek. Bu, sendika üyelerinin ve sendikanın kendisinin devam eden tepkisine rağmen, bu hafta kayıt yeniden başlarken New York’taki CBS Yayın Merkezi’nin önünde grev yaptı.

Aktris, yapımcı ve talk-show sunucusu, kararı hakkında “Kesinlikle bu tür bir ilgi beklemiyordum” diyor. “Kuralları çiğnemeyeceğiz, onlara bağlı kalacağız. Bunu yapmak istedim çünkü dediğim gibi bu benden daha büyük ve diğer insanların işleri tehlikede.”

Oyuncu ve sunucu, gösteriyi WGA yazarları olmadan sürdürme seçiminin arkasında “PR” makinesinin olduğunu yalanladı. Videosu, WGA ve AMPTP’nin önümüzdeki hafta bir toplantı yapmayı planladıklarını kamuoyuna duyurmasından bir gün sonra geldi. (Stüdyolar, Barrymore’un talk-show’unu kapsayan sözleşmeden farklı bir sözleşme kapsamında grevde olan SAG-AFTRA ile müzakerelere geri dönmedi.)

“Ne diyeceğimi tam olarak bilmiyorum çünkü bazen işler çok zor olduğunda oradan karar vermek zor oluyor. Yani tek söyleyebileceğim sorumluluk almak istediğim ve artık bir PR makinem olmadığı. Geri dönme kararım şu,” dedi. İnsanların arkasına saklanmak istemedim.” “Bunu çanlar ve ıslıklar, propaganda ve kurumsal söylemlerle şekerlemeyeceğim. Orada duracağım, kabul edeceğim ve sorumlu olacağım.

Üreten ve dağıtan CBS Media Ventures Drew Barrymore Gösterisi, kitabın hitap ettiği medya şirketlerinden biri olan Paramount Global’in bir parçasıdır. Barrymore’unki de dahil olmak üzere bazı gündüz talk şovları WGA kitabını kullanıyor, ancak genellikle gece yarısı şovlarının veya senaryolu dizilerin sayısına ulaşmıyorlar. Diğer iki program WGA ve CBS kapsamındadır konuşma ve Warner Bros. Yayıcı Jennifer Hudson Gösterisi18 Eylül’de geri dönmeleri planlanıyor ve muhtemelen her ikisinin dışında da oturma eylemleri yapılacak. ABC görünüm Yazarların grevi boyunca yayınlandı (ve grev gözcülüğü yapıldı), ancak ağ, iş kesintisinden önce kendileri için çalışan iki WGA yazarının görevlerini kimsenin yerine getirmediğini söyledi.

READ  Kate Middleton'un yeni imajı saray için yeni bir krizi temsil ediyor

Barrymore, geri dönüşün nedeninin kısmen kendisine ve dizinin pandemi sırasındaki deneyimlerine dayandığını kaydetti.

“Pandemi sırasında canlı yayına başladığımdan beri, hassas zamanlarda insanlara adanmış bir program yapmak istedim ve teraziyi tarttım ve küresel pandemiye devam edip edemeyeceğimizi ve dünyanın 2020’de gördüğü her şeyin neden bu kadar kenara atıldığını düşündüm. “Yani sadece şunu söylemek istiyorum: “Bir ayağımı diğerinin önüne koyuyorum ve dünyada başka ne olup bittiğine bakılmaksızın insanlara yönelik bir gösteri yapıyorum çünkü bu zamanda hepimizin bir şeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. gerçek zamanlarda çok gerçekçi bir şekilde orada olmak istiyor.”

Rick Porter bu hikayeye katkıda bulundu.