Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dunkey, YouTube video oyununu kendi bağımsız yayıncılık şirketi olarak başlattı

Dunkey, YouTube video oyununu kendi bağımsız yayıncılık şirketi olarak başlattı

YouTuber Jason ‘Dunkey’ Gastrow, Bigmode adlı kendi bağımsız oyun yayıncılık şirketini duyurdu.

Gastro, YouTube kanalına yaptığı beş dakikalık yüklemede, çok uzun süredir kenarda oturduğunu, “harika oyunların” çıkmasını beklediğini ve şimdi de şu an ile sektörde bir iz bırakmak istediğini nasıl hissettiğini açıkladı. kendi Anlayış Aracısı. Bu söylediklerinin bir kısmı:

“11 yıldır YouTube’dayım ve kanalımın ana temalarından biri her zaman ruhsuz parayı çöpe atmak ve bu mecrada gerçekten ilham verici sanat eserlerine övgüde bulunmak oldu.”

“…yıllar boyunca, her zaman piyasadaki en iyi bağımsız oyunların peşindeydim ve gerçekten ilgiyi hak eden oyunlara milyonlarca göz koyarak onların hakkını vermeye çalıştım… Yılın en iyi videolarım sürekli Hades gibi indie oyun önerileriyle dolu…”

… “Bu videoyu izleyen tüm gerçek oyuncuların, inanmadığım istenmeyen bir oyunu zorlamaya çalışarak meşruiyetimi asla riske atmayacağımı bilmelerini istiyorum”

Jastrow ayrıca ekibinin Bigmode’da mümkün olduğunca “geliştirici dostu” sözleşmeler yapmak için nasıl çok çaba sarf ettiğini ve bunun da oyun geliştiricilerin başarılı olmasını ve gelecekte “başarılı olmaya devam etmesini” sağlayacağını açıkladı. Bigmode, insanları şirkette oturum açmaya davet ediyor:

“Bigmode’da sadece en tutkulu ve yaratıcı insanlarla çalışmak istiyoruz, tüm bu kötü oyunlardan bıktım, tüm spam’lerden bıktım, sadece jambon yapanlarla çalışmak istiyorum. ‘bronz hedefliyoruz, altın için gidiyoruz’

adresinden şirket hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. büyük mod sitesi. Bu reklam hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıya bırakın.

READ  Apple Watch Ultra'nızı açmayın