Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dünyanın Önde Gelen Otelleri Gayrimenkul Portföyüne Ekleniyor

Dünyanın Önde Gelen Otelleri, mevcut mülklerinin beklentileri ve bu yıl hizmete giren yeni otellerin eklenmesi konusunda iyimser.

2021 yılının ortalarından itibaren şirket, “seyahat için bastırılmış talebin gerçekleştiğine” tanık olduğunu ve 400’den fazla bağımsız lüks mülkün konukları düzenli ve güvenli bir şekilde ağırladığını söyledi.

REKLAM

Bu iyimserliğin bir kanıtı olarak şirket, yakın zamanda Turks ve Caicos, Şanghay ve Dallas’ta erişimini genişletirken dokuz yeni üye ekledi.

Mülkler arasında J Hotel, Şanghay Kulesi, Şanghay, Çin; Joule, Dallas, Teksas; Villa Eden-The Leading Park Retreat, Merano, İtalya; Le K2 Chogori, Val d’Isere, Fransa; Rock House, Providenciales, Turks ve Caicos Adaları; Wymara Resort ve Villaları, Providenciales, Turks ve Caicos Adaları; Baglioni Resort Sardinia, San Teodoro, İtalya; Anantara Palazzo Naiadi, Roma; ve Nayara Hangaroa, Isla De Pascua, Şili.

Dünyanın Önde Gelen Otelleri bu yıl 20 yeni otel açılışı bekliyor.

Açılışlardan sadece bazıları New York City’deki The Fifth Avenue Hotel; Mari Doğa Koruma Alanı Deneyimi, Los Muermos, Şili; Casa Polanco, Meksiko; Lesante Cape Resort & Spa, Zakintos, Yunanistan; Gleneagles Townhouse, Edinburgh, İskoçya; Emerald Faarufushi Resort & Spa, Faarufushi Adaları, Maldivler; ve Royal Mansour Casablanca, Casablanca, Fas.

Şirketin 400’den fazla mülkü 80’den fazla ülkede bulunuyor.

READ  Pakistan Başbakanı Shahbaz Sharif, Pakistan-Türkiye ticari ilişkilerinin iyileştirilmesi çağrısında bulundu.