Temmuz 1, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Durk Nippon, sigorta performansını artırmak için HPE GreenLake ile teknolojiyi sigortalıyor

Türk sigorta şirketi HPE GreenLake’i yükseltiyor

İstanbul, TürkiyeHewlett Packard Kurumsal (NYSE: HPE) bugün açıklandı Türk Nippon Sigorta HPE, Greenlake’in kenarından Bulut işletim sistemi ile gelecekte BT altyapısını stabilize etti. 20 yılı aşkın süredir sigorta hizmetleri sağlayan şirket, inovasyonu hızlandırmak ve daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak için önce veriye dayalı bir modernizasyon stratejisi başlatmak için HPE Greenlake’e geri döndü.

Türk Nippon Sigorta 1991 yılında Kooperatif bünyesinde kurulmuştur. Türkiye Kalkınma Bankası Ve Nippon Yangın ve Deniz Sigortası Ve 2008’de katıldı Harrell GrubuEn büyük sigorta grubu İsrail. Eskiyen geleneksel yapılarını korumanın BT bütçelerinin önemli bir bölümünü oluşturduğu şirket için giderek daha net hale geldi. Ayrıca, eski BT ortamı artık şirketin modern uygulamalarını desteklemiyordu ve zamanla arızalara karşı daha savunmasız hale geldi, bu nedenle teknik ortamlarının güncellemelerini ve modernizasyonlarını yapmak zorunda kaldılar.

Bilgi Güvenliği ve Bilgisayar Altyapısı Müdürü Bahadur Gürgan, “Kafa karıştırıcı iş akışlarınız ve yavaş sistemleriniz olduğunda pazarda rekabet etmek imkansız” dedi. Türk Nippon Sigorta. “HPE GreenLake’i benimseyerek, bugün yalnızca BT altyapımızı modernize etmekle kalmıyor, aynı zamanda işin taleplerine ayak uydurmamızı ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşıladığımızdan emin olmak için düzenli teknik güncellemelere kaydoluyoruz.”

HPE GreenLake işletim sistemi, şirketin operasyonel verimliliğini %75 artırmanın yanı sıra sunulmaktadır. Türk Nippon Sigorta Şirketin bilgi teknolojisi altyapı yönetimini düzene koymasına ve kolaylaştırmasına yardımcı olan entegre bir işletim deneyimi ile. Yazılım programlarının hızlandırılması, şirketin kaynaklarını serbest bırakmasını ve kişiselleştirilmiş hizmetler için ortaya çıkan tüketici taleplerine hızlı yanıt vermesini sağladı. Buna ek olarak, HPE GreenLake, modern iş ve veritabanı uygulamaları için sorunsuz destek sağlayarak kötü veri işleme hatalarını en aza indirdi ve işletmeyi değerli zamandan ve veri hatalarını giderme maliyetinden kurtardı.

READ  Archimoto & Tropical Tours & Adventures Turks ve Caicos Adalarına Plaj Kiralama FUV'leriyle Tanışın

Türk Nippon Sigorta Pazarda rekabet edebilmek için bugün başarılı olan ve yarına hazır ileri teknolojiyi benimsemeleri gerektiğini biliyorlar. “Yıllık döngülerinin en düşük ve en yüksek noktalarını sunar, ayarlar.”

HPE’nin HPE Greenlake için güçlü kanal iş ortağı ekosisteminin bir parçası olarak BBS Enterprise, kapsamlı önerilerde bulundu ve desteklenmesi için HPE GreenLake çözümünü önerdi. Dirk Nippon Sigorta Gereksinimler. HPE Greenlake çözümü, makine öğrenimi analitiği ile kendi kendine yönetim, kendi kendine optimizasyon ve kendi kendini iyileştiren altyapı sağlayan HPE SimpliVity, AI odaklı HyperConverge mimarisi üzerinde çalışır. Altyapı da müşterileri destekliyor sanal makine yazılımı Sanallaştırma çözümü, görev açısından kritik kurumsal bilgi işlem için tasarlanmıştır.

“HPE GreenLake, Türk Nippon Sigorta Pazara hızlı erişim sağlayın, müşterilere hızlı yanıt verin, hızlı kararlar alın ve yatırımdan hızlı bir şekilde kar edin! ” Kağan KayaPPS’de Sunucu, Depolama ve Bulut Çözüm Yöneticisi.

HPE GreenLake hakkında

HPE GreenLake Edge-to-Cloud Platform, müşterilerin veri öncelikli modernizasyonu hızlandırmalarını sağlar ve 50’den fazla bulut hizmeti sunar. Q2 2022’de HPE yıllık getirileri açıkladı 829 milyon dolar Ve bir hizmet siparişi yıllık yüzde 107 büyüme. HPE GreenLake bugün bulut hizmetlerini kullanan 1.600’den fazla kurumsal müşteriye ve işletim sistemini kullanan 120.000’den fazla kullanıcıya sahiptir. HPE Greenlake işletim sistemi, güçlü güvenlik, uyumluluk ve kontrol sağlar ve kanal ortakları, distribütörler, bağımsız yazılım satıcıları, genel bulut sağlayıcıları, hizmet sağlayıcıları ve sistem koordinatörleri dahil olmak üzere çok çeşitli ekosistemleri destekler. HPE GreenLake hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.hpe.com/us/en/greenlake.html

Hakkında Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta Enerjik ve profesyonel bir ekibin desteği ve desteği ile 2008 yılından bu yana sigortacılık hizmeti vermektedir. Harrell Grubu. Türk Nippon Sigorta Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli hizmet ve tavizsiz politikalarla karşılamaya çalışarak, dürüst ve güvenilir sigorta teklifleri, maksimum fayda ve güçlü müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlar.

READ  Fenerbahçe üst üste ikinci galibiyetini Türk Telekom'a kaptırdı

.